Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw

Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw to urządzenie do drukowania i skanowania wielkoformatowego, znane również jako ploter lub skaner. Jest to kombinacja drukarki, skanera i kopiarki o szerokim zakresie zastosowań, w których dostarczane są wysokiej jakości wydruki i skany. Urządzenie to może drukować i skanować duże formaty, takie jak plakaty, plansze, szyldy, duże prezentacje w PowerPoint, wielkoformatowe zdjęcia i wiele innych. Urządzenie to ma wiele funkcji, w tym drukowanie w kolorze, skanowanie i kopiowanie. Ma również możliwość tworzenia i drukowania wielu stron jednocześnie, co ułatwia pracę z dużymi dokumentami. Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, w tym szybkie drukowanie, automatyczny skaner, wsparcie dla drukowania bezpośrednio z komputera, wsparcie dla skanowania do plików PDF i wiele innych. Jest to idealne urządzenie do drukowania i skanowania wysokiej jakości wielkoformatowych wydruków.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Wybierz idealne urządzenie

Kuchnia

Stworzenie wymarzonej kuchni zwykle wymaga wysiłku. Ale dzięki Beko możesz z łatwością zaprojektować kuchnię swoich marzeń i spędzić czas z bliskimi, oferując produkty, które wspierają Cię w ochronie zdrowia i środowiska.

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Pranie

Masz dość zajmowania się praniem? Beko wspiera ochronę zdrowia i środowiska, zapewniając jednocześnie wydajność potrzebną do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z praniem dzięki innowacyjnym i praktycznym technologiom.

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Zabudowa

Produkty do zabudowy Beko czerpią inspirację z natury i łączą harmonijny design z wydajnością, aby pomóc Tobie i naszej planecie żyć zdrowiej

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Powietrze i sprzątanie

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego domu? Beko pomaga we wszystkich codziennych pracach dzięki łatwym w użyciu, wydajnym i przyjaznym dla środowiska produktom

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

 • Zmywarka BEKO DE 2431 F

  Witam! Mam gigantyczny problem wynikający ze złego działania sprzętu lub z braku wiedzy na ten temat. Kupiłem swoją pierwszą zmywarkę i wszystko byłoby ok gdyby nie dwie małe niezgodności z treścią instrukcji. Po pierwsze uzupełnianie soli. Czy ta komora zawsze jest zalana wodą? Do tej wody mam dosypać...

  AGD Zmywarki 16 Sie 2007 21:57Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 5929

 • Zmywarka Beko Din 15210 błąd E02

  Witam.Mam pytanie odnośnie zmywarki beko do zabudowy. Przeszukałem juz chyba cały internet i nie znalazlem konkretnej informacji (a instrukcji nie mam). Zainstalowałem zwywarke i dup. Wyświetla się komunikat E02 zmywarka jak by chciała ruszyć i potem cisza.Dodam, ze wody pod zmywarka nie mam, na...

  AGD Początkujący 05 Lis 2020 14:17Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 43917

  Zmywarka beko 6831, proszę o poradę

  Kupiliśmy zmywarkę Beko 6831, 45 cm jakieś 3 tygodnie temu, no i zaczęły się problemy.Wsypalismy sól jak kazała instrukcja weszło ok. 1, 5 kg. Po 2 tygodniach zapalila się lampka sygnalizująca brak. Dosypaliśmy 0, 5 kg z reszty opakowania, problem zniknął. Po tyg. znowu się zapalila. Jednakże na dnie sol nadal...

  21 Cze 2013 21:35Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 7155

  Nowa zmywarka BEKO DIS 5831 nie działa po uruchomieniu programu

  Witam, mam pytanie zakupiliśmy z żoną zmywarkę BEKO DIS 5831 po podłączeniu węży postępując kolejno jak w instrukcji przystąpiłem do jej uruchomienia. Ustawiłem program włączyłem start i nic nie działa. Wyświetlacz się świeci i nicpozatym, tak jakby woda była blokowany przy tym urządzeniu elektrycznym...

  AGD Użytkowy 19 Gru 2015 08:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2706

  Zmywarka Beko DIN 28220 - regulacja wg twardości wody

  Witam wszystkich. Od kilku dni jestem w posiadaniu zmywarki Beko i mam problem z ustawieniem. Mianowicie w instrukcji pisze, aby w zależności od twardości wody ustawić odpowiedni program systemu zmiękczania wody. Ustawiłem, ale piszą również, aby "przełącznik regulacji i regeneracji ", ustawić na ten...

  05 Mar 2017 12:22Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3021

  Zmywarka Beko DIN 28220 - Opis programu numer 2 Auto

  Witam wszystkich.Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem zmywarki Beko DIN 28220 i mam pytanie dotyczące programu numer 2 "Auto". W instrukcji jest napisane, że program ten automatycznie określa poziom zabrudzenia naczyń i dostosowuje parametry zmywania. Na jakiej podstawie to robi, czy to może "pic...

  28 Kwi 2017 19:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 675

  Zmywarka Beko DFS 05013 S - nie grzeje wody

  WitamPodłączyłem nowa zmywarkę Beko jak w temacie i przechodzi cały cykl na różnych programach, ale nie grzeje. W instrukcji jest info jak ja włączać i jest ze pokrętło, którym wybiera się program należy wcisnąć i wtedy wcisnąć przycisk start. Jednak ja niestety mogę tylko obracać tym pokrętłem, a...

  12 Kwi 2020 10:18Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 204

  Zmywarka BEKO DIN 5834 - jak ją włączyć

  Mniej więcej w skrócie tak: otworzyć drzwi, włączyć wyłącznik główny (on/off), wybrać program, ew. funkcje dodatkowe, nacisnąć przycisk start (pierwszy z prawej), zamknąć drzwi. w instrukcji nic nie ma Do zmywarki powinna być dołączona (oprócz w/w) skrócona instrukcja obsługi zawierająca opis programów,...

  06 Sty 2013 16:56Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 11115

  Zmywarka Beko DSFS 6831 X - po włączeniu nie wraca do poprzedniego programu

  Jak wyżej napisałem po ponownym uruchomieniu zmywarka nie wraca do ustawionego uprzednio programu. Używamy programu nr 2 a ona za każdym razem po ponownym włączeniu ustawia się na program nr. 3 i trzeba kliknąć 7 razy, aby była na 2. Od tego częstego klikania zepsuł się przycisk wybierania programów,...

  25 Kwi 2018 14:14Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 891

  Zmywarka Beko DFS05013S - mrugające lampki

  Sprawdź w instrukcji czy można jakoś wymusić regeneracje Nie ma o tym mowy w instrukcji, ale powstał nowy problem jest w drugim temacie.Edit:Ktos jest wstanie mi pomóc z tymi mrugającymi lampkami? Mrugają co 1 sek. obie no i z okolic pojemnika na sól wydobywa się buczenie. Pralka wykonała wczoraj...

  29 Wrz 2020 07:26Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 11109

  Zmywarka Beko DFN38530G - nie startuje

  Próbuję odtworzyć dźwięk, ale nic nie słychać. :)Pobiera wodę, czy wypompowuje wodę.Po pobraniu wody powinien włączyć się zawór spryskiwacza i grzałka.Bez otwierania obudowy się nie obejdzie, więc jeśli chcesz sprawdzić, czy podołasz, ściągnij sobie instrukcję serwisową.Jak masz narzędzia może...

  17 Paź 2019 14:36Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 948

  Zmywarka Beko D 28220 - dźwięki przycisków i zakończenia zmywania.

  Zmywarka jak w temacie. Wiek około 4 lata. Po wymianie węża zasilającego aquastop i skasowaniu błędu zmywarka pracuje normalnie, lecz po resecie pojawiły się dźwięki klikania przycisków i zakończenia pracy. Więc pytanie: jak je wyłączyć? Skoro jakoś się pojawiły, to i jest pewnie sposób na wyłączenie....

  18 Lis 2020 10:18Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1308

  Zmywarka Beko din 5932FX30 kontrolka nabłyszczacza nie gaśnie po uzupełnieniu

  W nowszych modelach zmywarek Beko ikona nabłyszczacza świeci się cały czas, (czerwony kolor) kiedy brakuje nabłyszczacza ikona zmienia kolor(bladnie). Sprawdz w instrukcji czy jest tak jak opisuje.

  12 Lip 2016 11:50Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 14673

  Zmywarka beko DSFS 6835X - nie skończyła zmywania i staneła

  A nie jest czasem w trakcie suszenia? Jeśli nie to spróbuj zresetować program, sposób na pewno znajdziesz w instrukcji obsługi, może jest też opisany reset na zmywarce.

  22 Cze 2015 13:39Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2217

  Zmywarka Beko DIS1521- odpływ przedłużonym wężem

  pytam bo z instrukcji mało wynika- tylko aby nie przekraczać 4metrów.Jak sądzę 4 m długości rury odpływowej i związane z tym tzw. liniowe opory przepływu. Na 100% nie są to 4m w górę.Poza tym nie wiedziałem czy zaraz za zmywarką trzeba podnieść wąż czy nie ma to znaczenia i może być na samym...

  13 Lis 2018 22:10Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2616

  Zmywarka Beko 3503B zuzywa bardzo duzo soli i nablyszczacza

  Może dozowanie ustawione jest na maxa. W instrukcji jest napisane jak to ustawiać. A korek pojemnika soli szczelny? Jak lekko poruszysz tym korkiem to ścisło siedzi czy ma luzy?

  19 Cze 2009 13:25Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 12338

  Zmywarka Beko DWD5412S - osad, zacieki...

  nie ma regulacji soli chyba no właśnie to chyba, chyba by trzeba by zacząć od poczytania instrukcji obsługi.

  23 Lut 2013 20:20Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 7704

  Zmywarka Beko DFN26420W - pokazuje brak soli mimo napełnienia zbiornika

  Cały czas świeci się kontrolka braku soli mimo, że nasypałam jej do zbiornika tak jak było w instrukcji. Pełno? Zrobione z 2 mycia?Pełno nawet więcej niż dwa... Myje pięknie tylko ta kontrolka się cały czas świeci. Może soli jest jednak jeszcze za mało. Spotkałem się też z tym, że niektóre zmywarki...

  13 Lut 2020 06:24Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 17262

  Zmywarka Beko DE3542FS szukam instrukcji obslugi

  Jak w temacie. Jeśli ktoś ma dostęp to takowej instr. obsługi tej zmywarki w wersji pdf bardzo prosiłbym o pomoc.Dziękuję.

  AGD Szukam 20 Lis 2010 18:24Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1383

  [Inne] szukam instrukcji obsługi do zmywarki Beko DFN6632

  szukam instrukcji obsługi do zmywarki BEKO DFN6632 może ktoś posiada albo podeśle mi linka z tą instrukcją w języku polskim

  16 Paź 2012 17:44Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1233

  Instrukcja obsługi (PL) zmywarki BEKO DFN 6833 B

  Instrukcja obsługi zmywarki BEKO.

  AGD Instrukcje Obsługi 08 Maj 2014 23:37Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2448

  Instrukcja zmywarka BEKO DFN26220W

  Witak, kupiłam zmywarkę BEKO DFN26220W i nie posiadam instrukcji w języku polskim prześle ktoś. :( Proszę o pomoc

  21 Lut 2016 20:04Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1620

  BEKO DFN 6837 S - spalony rezystor R 2 w module

  Witam. Mam problem z ustaleniem wartości rezystora na płytce modułu zmywarki BEKO DFN 6837 S. Jest to rezystor R 2 w lewym dolnym rogu płytki. Niestety tak się spalił, że nie można odczytać wartości rezystancji i mocy. Objaw jest taki, że wyświetlacz nic nie pokazuje, żadna funkcja nie działa...

  10 Gru 2013 21:58Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3396

  Beko DIS35010 - bez końca odpompowuje wodę i miga dioda programu

  Równo miesiąc po minięciu gwarancji moja zmywarka beko DIS35010 zaczęła szwankować. Po ostatnim myciu naczyń nie może zakończyć swojej pracy. Cięgle słychać pompę odpompowującą wodę i pomimo że zostało jej tylko na dnie filtra, ta włącza się na około 10 sekund, pompuje, wyłącza się i znowu załącza....

  03 Sty 2023 20:28Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 114

  Beko DIN 5930 fx - Nowa, nie odpompowuje wody

  Skoro nowa i zamontowana zgodnie z instrukcją to trzeba wezwać serwis. Jest przecież na gwarancji.Najpierw bym jednak sprawdził to o czym pisze Kolega (at)wojciech80:A mianowicie wąż odpływowy podłączony do syfonu przy zmywaku, ale zaślepka która się tam znajdowała nie została odcięta...

  28 Gru 2015 23:49Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2109

  Montaż frontu zabudowy beko DIN28431

  Temat jak w tytule, montował to ktoś? Montowałem do zmywarki beko. Jakieś rolki itp to są uchwyty z instrukcji nic nie wynika Powinien być taki szablon.OK po temacie. Te rolki są przykręcane po bokach, niestety u mnie nie było żadnego szablonu. Trzeba wymierzyć, Wchodzą w uchwyty w drzwiach...

  31 Paź 2020 17:31Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 6843

  Beko DIN 5834 - wszystkie kody błędów

  Kody błędów zmywarek Beko:H2 - błąd czujnika zmętnienia wodyH3 - awaria zaworu trójdrożnegoH4 - awaria NTCH5 - błąd dopływu wodyH6 - zbyt mało wody, zbyt niskie ciśnienie lub brak wodyH7 - awaria systemu grzaniaNie potrzeba schematu do tego ponieważ wszędzie są takie kody...

  05 Sty 2022 21:39Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1542

  Zmywarka, Pralka - włączać/wyłączać z gniazdka, zakręcać/odkręcać zawór?

  Witam,Wybaczcie za banalne pytanie: kupiłem pralkę Gorenje i zmywarkę Beko. W instrukcji tych urządzeń pisze, aby:- po każdym użyciu wyłączać urządzenie z gniazdkaoraz- po każdym użyciu zakręcać zawórMam traktować poważnie te zapisy?Na tyle aktualne urządzenia AGD są tak kiepskiej jakości,...

  06 Wrz 2015 18:36Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4698

  Zmywarka Electrolux EEM48321L - ustawienie twardości wody

  Jeżeli w zmywarce BEKO mialem poziom 4z5 i w ekspresie do kawy rowniez mi w grudniu wyszlo 4z5 to myslalem by ustawic zmywarke na 7z10? Tylko nie wiem jak, instrukcja jest dla mnie malo czytelna...

  04 Lip 2020 22:39Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 13458

  Zmywarka jaką kupić? Bosch Samsung Beko Electrolux

  BEKO DFN 6838 X kupiłem w 2013, po rejestracji było 5 lat gwarancji i wytrzymała nieco ponad te 5 lat. Osobiście nie chciałbym bosch zmywarki od razu po gwarancji zgasło ogrzewanie, rodzina ma beko i jest niesamowicie zadowolonaCo było a nie jest, nie piszę się w rejestr.Mam doświadczenia z Boschem...

  AGD Co kupić? 24 Lis 2021 10:21Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 5154

  BEKO DSFN 6631 - Regulacja twardości wody - słony posmak naczyń

  Mam inny model zmywarki Beko. Instrukcja ustawienia twardości wody znajdowała sie na oddzielnej kartce (poza instrukcją główną). W moim modelu ustawia się ją w dwóch miejscach: programowo oraz pokrętłem znajdującym się pośrodku lewego boku od wewnątrz zmywarki.

  19 Sty 2017 10:33Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 18420

  Zmywarka BEKO/DIN1530N - Nie przestaje wypompowywać wody

  ProblemZmywarka BEKO/DIN1530N w pewnym momencie przestała działać normalnie, zamiast tego po włączeniu zasilania włącznikiem głównym i włączeniu programu cały czas wypompowywała wodę.Po wstępnym czyszczeniu:- wyczyszczeniu filtra,- sprawdzeniu dysz na "śmigłach",- sprawdzeniu filtra...

  27 Lut 2018 21:14Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 7653

  Czy warto kupić zmywarkę Haier WD-AFM?

  Czy warto kupić tą zmywarkę? Czytałem opinie różnych osób na jej temat i wypada całkiem nieźle.Cechy jakimi się kieruję to:1. Niska cena2. Małe wymiary3. Prostota obsługi(żeby mama mogła ją włączać).Klasa energetyczna jest malo ważna bo ta zmywarka ma klasę B i zużywa 0, 95 kwh na cykl a BEKO(ładowność...

  30 Sty 2008 23:15Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 6343

  Jaką zmywarkę kupić 2009?

  A co z tym trzecim spryskiwaczem? Jest on chyba umiejscowiony po lewej stronie sufitu zmywarki (tak mi się wydaje, bo jak oglądałem ją w sklepie wystawał tam właśnie tak jakby taki "wywietrznik" o średnicy jakieś 5 cm usytuowany na wytłoczeniu z blachy).Zapomnij o trzecim ramieniu lub zraszaczu...

  15 Wrz 2020 11:02Odpowiedzi: 695 Wyświetleń: 18897

  Podłączenie zmywarki do ciepłej wody a zużycie prądu

  W instrukcji mojej zmywarki BEKO jest napisane, że jest możliwość podpięcia do ciepłej wody ale zmniejsza to skuteczność zmywania ponieważ skraca się czas zmywania związany z podgrzaniem wody zwłaszcza na krótkich programach.

  13 Kwi 2020 13:10Odpowiedzi: 110 Wyświetleń: 20694

  Beko DIN 6830 FX30 - zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy

  Model: DIN 6830 FX30Stock No: 7652433942Serial No: 13-850871-10Tak jak w temacie ze 3 dni temu w nocy zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy sądziłem że to przez wtyczkę z ładowarki. Po włączeniu różnicówki już tak się nie stało.Wczoraj w ciągu dnia znów zadziałał wyłącznik różnicowoprądowy...

  26 Maj 2022 18:21Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 351

  jaką zmywarkę wolnostojącą 45cm kupić - Bosch czy Electrolux?

  Minęło już trochę czasu więc mogę napisać opinię o tej zmywarce. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni, zmywarka dzięki niektórym programom nareszcie myje szybko za co ogromny + w stosunku do starej. Nie trzeba już czekać 2-3 godzin, bo wystarcza 1 godzinka na dokładne umycie z suszeniem codziennych naczyń....

  01 Kwi 2022 10:12Odpowiedzi: 94 Wyświetleń: 26634

  Beko DIN26422 - nowa zmywarka nie pobiera wody

  Zmywarka beko błąd e02 – co oznacza i jak go usunąć?W zmywarce beko błąd E02 to prawdopodobnie usterka wlotu wody. Według instrukcji serwisowej woda wprowadzana do maszyny jest monitorowana za pomocą systemu licznika wody (przepływomierza). Podczas kroku „Wlot wody”, jeśli elektronika...

  01 Sie 2022 10:46Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 234

  Pralka na 7kg wsadu, Beko, Samsung, LG a może Bosch

  Części nie drogie, dobre parametry za przyzwoite pieniądze i przynajmniej wspierasz własny przemysł.Pierwsze słyszę, że części do Fagora vel Mastercośtam są niedrogie, to raz.A dwa, widziałeś kiedyś pralkę Mastercośtam (rodem z Hiszpanii), stojącą obok polskiej fabryki, a co za tym idzie, gdzie...

  26 Maj 2015 13:52Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 10827

  Jakiej firmy zmywarka najlepsza?

  Historia mojej zmywarki (jak się komuś chce czytać)W 2013 roku kupiłem zmywarkę oraz lodówkę do nowo wybudowanego domu. O ile lodówka nie sprawia póki co problemów, o tyle zmywarka powoduje, że kupując cokolwiek w przyszłości do domu, auta lub ogrodu, będę unikał jak ognia produktów zarówno Boscha,...

  04 Wrz 2022 14:28Odpowiedzi: 103 Wyświetleń: 106440

  Beko DFN28432X - Ustawienia zmiękczanie wody

  Witam, zakupiłem zmywarkę z tematu. Ustawiłem wewnątrz niej poziom zmiękczania śrubokrętem na odpowiednią wartość. Niestety mimo przeczytania instrukcji nie potrafię w niej ustawić poziomu zmiękczania elektronicznie.Po jednoczesnym włączeniu zmywarki i naciśnięciu przycisku P+ włącza się (Tak myślę)...

  13 Gru 2019 15:25Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 333

  Co kupić po sprzętach Amica? Beko?

  Wczoraj padła też płyta indukcyjna Amica, 4, 5 roku. Rano zaczęła pstrykać, wieczorem nie włączyła się. Co do zmywarki i ataku na mnie. Nikt nie wymaga cudów, ale co powiedzieć jak dozowanie kostki nie otwiera się przez sztućce, które ułożone są zgodnie z instrukcją. Płytę indukcyjna dam do sąsiada elektryka,...

  09 Paź 2021 17:13Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2919

  Zmywarka Bosch SMS4ECI26E/13 - nieszczelny pojemnik na środek czyszczący

  Na początku sprostowanie, co do poniższego:To jest jakiś absurd! Prawie wszystkie programy w tej zmywarce mają zmywanie wstępne. Zgadza się, to dośc istotny puunkt zmywania naczyń zmywarceNiefortunnie to zabrzmiało. Rozumiem potrzebę zmywania wstępnego i prawie zawsze ustawiam programy,...

  25 Cze 2021 14:35Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 1350

  Pralka i zmywarka na ciepłą wodę

  Moja wysłużona zmywarka ZANUSSI (post#9) kończy żywot. Przepracowała ponad 16 lat, zasilana ciepłą wodą.W weekend przymierzyłem się do zakupu nowej zmywarki i mały problem.Tak jak koledzy pisali w tym temacie, zmywarki BOSH są przystosowane do zasilania wodą o temp. nie wyższej niż 60° C ale muszą...

  05 Gru 2016 13:50Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 17955

  Whirlpool ADG689/2 IX 85110781 - ramiona zmywarki nie pracują, nie działa pompa myjąca (obiegowa)

  Zmywarka Whirlpool rozpoczyna program nabiera wodę, ale nie uruchamia kolejnego kroku - mycia - brak ruchu ramion i nie słychać pracy pompy, czas odmierzający do końca programu staje. Pomaga tylko reset, w wyniku którego woda jest skutecznie wypompowana. Rozpocząłem od sprawdzenia drożności ramion, wyczyściłem,...

  06 Paź 2022 21:18Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 399

  Beko DSN6835FX - Nie pobiera soli

  W niektórych modelach beko regulację soli przeprowadza się JEDNOCZEŚNIE pokrętłem w zmywarce oraz w opcjach w menu. Sprawdź to w swojej instrukcji.Po za tym może nie ma gdzieś styku i dlatego nie dochodzi zasilanie lub któreś złącze jest zabite/zapchane złogiem solnym (rzadka sytuacja)

  17 Paź 2018 08:33Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3405

  [Reklama] Sprzedajemy zestawy naprawcze pompy myjącej Ariston, Beko, Whirlpool

  Oferuję zestawy naprawcze do pomp myjących zmywarek firmy Ariston (kod producenta C00302488), Bosch, Indesit, Beko (kod producenta KL4D139US), Whirlpool (kod producenta 48200002221) i Electrolux (kod producenta 4055373791).Zestawy składają się z 2 sztuk fabrycznie nowych łożysk ślizgowych naszej...

  AGD Bazar 18 Sie 2021 12:48Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 696

  Poszukuję pralki i zmywarki z przyłączem na ciepłą i zimną wodę.

  Zmywarki posiadają często możliwość podłączenia do ciepłej wody. Ja posiadam Boscha i na elektrozaworze pisze o możliwości podłączenia do wody o temp. 60 stopni i 65 stopni przez maks 5 min.Pralek z tą funkcją znalazłem tylko 4 modele, a pytałem w infoliniach Electrolux, Beko, Samsung, Amica, Gorenje,...

  26 Wrz 2022 13:33Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 23796

  Beko DFN 26220X, ustawienie twardości wody

  Instrukcja faktycznie milczy na ten temat:)Chyba standardowa procedura BEKO powinna wystarczyć, czyli:naciśnij przycisk od wyboru programu przytrzymaj gowłącz zmywarkę sieciowymtrzymaj dalej przycisk wyboru programupo ok 3 s wyświetli się bodajże r1te r1 zmienic można przyciskiem opóźnienia...

  19 Mar 2016 22:23Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 4359

  Jak podłączyć tę płytę? Beko HII 64500 FHTX

  Plyta wymaga posiadania w kuchni dwoch faz, obwodu dedykowanego do podlaczenia wylacznie plyty, z osobnym zabezpieczeniem (2x 16A). Da sie tez uruchomic na jednej fazie z wiekszym zabezpieczeniem (1x 32A) ale tego sie nie praktykuje w Polsce.Teraz masz mozliwosci:- oddac plyte i kupic taka ktora...

  25 Wrz 2019 11:21Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3111

  Beko DSFS 6831 X - po włączeniu pojawia się r1 i ikona braku soli

  Takie cóść znalazłem w instrukcji, na stronie 28:OSTRZEŻENIE:Jeśli poziom twardości wody zapamiętanojako (r1), wskaźnik braku soli nigdy sięnie zapali, nawet gdy zbiornik na sól jestpusty. (Nastawianie poziomu twardościwody objaśniono w dołączanej oddzielniebroszurze Użytkowanie Zmywarki)Tak...

  07 Lis 2020 21:54Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1671

  Co ile cykli zmywarka regeneruje jonit? ( złoże wymiany jonów)

  Cześć!Mam ( miałem) ostatnio problemy z zaciekami na naczyniach.Model:BEKO 6835 XSzybki test na ocet i wiadomo już że osad wapienny.Zdziwiło mnie to bo dosyć szybko wyżarła 1. 5kg soli po 6-8 cyklach.. i jonit nie zregenerowany?Pierwszy podejrzany to korek zasypu soli ale to nie on ( osad...

  23 Kwi 2020 18:38Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 954

  Nowe AGD do domu (lodówka, zmywarka)

  Witam ostatnio kupowałem... ostatnio to znaczy kiedy?Każdy sprzęt będzie działał latami, pod warunkiem, że będziemy o niego dbali i przestrzegali instrukcji montażu i obsługi.Żadna sztuczna inteligencja, nie zastąpi zdrowego rozsądku.Przykład porad czyszczenia zmywaki Bosch:albo czyszczenie...

  08 Paź 2022 18:42Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 498

  BEKO DFN 6631 zmywarka instrukcja PL

  proszę... :

  04 Cze 2009 01:12Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1386

  BEKO DFN 6837 zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:13Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1686

  BEKO DFN 71040s zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:15Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1152

  BEKO DSFN 1530 zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:16Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1436

  BEKO DFN 1300 zmywarka instrukcja PL

  Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1332

  BEKO DFN 6630 zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:19Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1590

  BEKO DFN 6835 zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:20Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1353

  BEKO LL 3503 zmywarka instrukcja PL

  Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1382

  BEKO LL 3505 zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1232

  BEKO DFS 1500 zmywarka instrukcja PL

  04 Cze 2009 01:22Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1700

  BEKO DIS 1501 zmywarka instrukcja PL

  28 Lip 2018 10:00Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 4743

  BEKO DIS 1520 zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:06Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2502

  BEKO DIS 5830 zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:08Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3011

  BEKO DSS 2520X zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:10Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 764

  BEKO DIN 1520 zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:15

  BEKO DIN 1535 zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:16Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1434

  BEKO DSN 2500X zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:18Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 824

  BEKO DSN 6532FX zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:20Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 885

  BEKO DSN 6837FX zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 00:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 755

  BEKO DIN 5830 zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 11:55Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1734

  BEKO DSN 6530X zmywarka instrukcja PL

  05 Cze 2009 11:57Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1311

  Jaka pralka do 1200 zł ładowana od frontu

  No ale że ludzie instrukcji nie czytają... :)Pralki, kuchenki - takie instrukcje kobiety czytają:)Trochę do czynienia przez rodzinę miałem z Beko, same nieprzychylne opnie mają o pralkach.Sam nie polecę, sam nie kupię też ARDO, miałem zmywarkę, która po dwóch serwisach w końcu wylądowała...

  12 Lis 2016 20:57Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 3033

  sprawdzić czujkę NTC

  Czołem! Jak BEKO nie opisało o montażu tomoże oni pokryją koszty (Ja bym się kłucił). ZOBACZ instrukcje indesita i bosh tam są dokładnie opisane warunki zabudowy i wymagania. A co nie jest zabronine jest dozwolone. I nie DAJ się spławić.pozdrawiam TFXPrzede wszyskim Beko to jest Beko i jeśli ktoś...

  AGD Pralki, Suszarki 05 Paź 2004 19:17Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 3444

  Max obciążenie - płyta indukcyjna + piekarnik (B16)

  - lodówka 300W- pralka 2200WZnajdziesz to po wpisaniu w wyszukiwarce modelu tych urządzeń z dopiskiem instrukcja.OK, dziękuję. W między czasie tez poszukałem i faktycznie zgadzałoby się.Czyli reasumując, czy mógłbym to podłączyć tak? :1. JEDNO GNIAZDKOa) Beko WMB 61031 PL PTM -...

  Elektryka Dla Każdego 19 Wrz 2018 09:01Odpowiedzi: 53 Wyświetleń: 13179

  Pralki Midea MF200 - nowoczesność, niezawodność, elegancja

  Niektore pralki maja wrecz na " wyciagniecie reki " mozliwość podania cieplej i zimnej wody.Wiadomo trzeba zaopatrzyc ja w 2 elektro zawór no i zdrutować troche płyte sterujaca.Z zmywarkami jest troche pod góre bo biora mało wody ( 45tka bierze okolo 2]L na mycie zasadnicze)To zanim dotrze...

  AGD Recenzje 20 Gru 2022 07:38Odpowiedzi: 54 Wyświetleń: 5364

  Suszarka kondensacyjna z pompą ciepła czy bez?

  U mnie było tak brudno między plastikową miską wkręconą w dno a jej stałymi (śruby) elementami zakrywającymi od wewnątrz zmywarki i nie było w instrukcji nic o czyszczeniu tych miejsc. Po 10 laach gdy zaczęła już szwankować odkręciłem i szok... niemal jak w animowanej reklamie czyścika Finish czy jakiegoś...

  21 Sty 2023 14:09Odpowiedzi: 1100 Wyświetleń: 389118

Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn Obsługi Technicznej Beko Bdpb802sw