Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a

Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a jest skonstruowany w celu ułatwienia wykrywania i naprawy problemów technicznych związanych z produktami Fujitsu. Zawiera on najnowsze informacje dotyczące składników, które powinny być wykorzystywane w celu obsługi urządzeń Fujitsu oraz ogólne informacje dotyczące konserwacji, napraw, i zarządzania produktami. Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a zawiera również informacje o dostępnych aktualizacjach oprogramowania i wskazówki dotyczące ustawień, które mogą być wykorzystywane do optymalizacji wydajności produktów Fujitsu. Jest to potężne narzędzie dla użytkowników, którzy chcą zapewnić swojej infrastrukturze jak najlepszą wydajność i wyeliminować wszelkie problemy techniczne.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a

  • Inteligentny wybór komfortu

    FUJITSU GENERAL Polska — Systemy klimatyzacji

Aplikacja do rozwiązywania problemów na urządzenia z systemem iOS i Android

Mobile Technician (bezpłatna)

Ta aplikacja zawiera informacje o komunikatach o błędach we wszystkich aktualnych modelach klimatyzatorów Fujitsu General. Pomaga również sprawdzić stan klimatyzatora, np. rezystancję termistora i ciśnienie, oraz pokazuje schematy rozwiązywania problemów zaczerpnięte z instrukcji serwisowych.

Podejście Fujitsu General do nowej europejskiej normy efektywności energetycznej

Fujitsu w Łodzi

Fujitsu Global Delivery Centre Łódź, otwarte w marcu 2009 roku, pełni kluczową rolę w globalnej sieci usługowej Fujitsu. Nasze działania skupiają się przede wszystkim wokół Service Desku, wspierającego klientów europejskich i o zasięgu globalnym z branży usług finansowych, handlu detalicznego, transportu, produkcji i sektora publicznego, którzy mają zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych, dobrze poinformowanych i samodzielnych agentów wsparcia technicznego.

Oferujemy naszym klientom dostęp do wiedzy i umiejętności w wielu językach w ramach konkurencyjnej bazy kosztów dla outsourcingu Service Desku wraz z unikalnym Sense and Respond®- podejściem opartym na stałym doskonaleniu i innowacjach w ramach DNA organizacji Fujitsu. Aby zapewnić najwyższą jakość usług pracujemy w systemie 24h/7 w języku angielskim, niemieckim, francuskim, polskim, włoskim, rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim, portugalskim, węgierskim, słoweńskim, tureckim oraz holenderskim.

  • Siedziba w Łodzi

  • Dane Firmy

Dane Firmy

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000039035

Kapitał zakładowy: 2 427 000 PLN

NIP: 113-21-72-342

Numer rejestrowy: E0001689WBW (w Rejestrze Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska

Nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi i serwisowi oraz nasza szczegółowa sekcja FAQ pomagają w każdym zakresie, począwszy od wyboru produktów, aż po ich instalację i konserwację.

Znajdź dystrybutora w swoim kraju

Nasi dystrybutorzy zajmują się sprzedażą i serwisem produktów firmy Fujitsu General w Europie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych produktów i usług należy skontaktować się z naszymi dystrybutorami wymienionymi na liście.

Dowiedz się więcejAplikacja do rozwiązywania problemów na urządzenia z systemem iOS i Android

Mobile Technician (bezpłatna)

Ta aplikacja zawiera informacje o komunikatach o błędach we wszystkich aktualnych modelach klimatyzatorów Fujitsu General. Pomaga również sprawdzić stan klimatyzatora, np. rezystancję termistora i ciśnienie, oraz pokazuje schematy rozwiązywania problemów zaczerpnięte z instrukcji serwisowych.

Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn Serwisowy Fujitsu Pg Hdh97a