Instrukcje przed dostawą Bosch Cet4 20w

Przed rozpoczęciem użytkowania urządzenia Bosch Cet4 20w należy dokładnie zapoznać się z jego instrukcją użytkowania. Instrukcja zawiera informacje o bezpiecznej obsłudze urządzenia, właściwym użytkowaniu i konserwacji urządzenia, a także informacje o wszelkich ważnych ostrzeżeniach i zagrożeniach dla użytkownika. Instrukcja powinna być przechowywana w łatwo dostępnym miejscu, a jeśli zostanie zmieniony użytkownik, instrukcja powinna zostać przekazana nowemu użytkownikowi. Przed użyciem urządzenia należy dokładnie przeczytać instrukcję i upewnić się, że wszystkie funkcje i elementy urządzenia są zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje przed dostawą Bosch Cet4 20w

Znajdź instrukcje obsługi

Szybka naprawa narzędzi w jakości Bosch


Minimalne czasy przestojów dzięki usłudze naprawy Bosch: odzyskujesz narzędzie w idealnym stanie w ciągu zaledwie kilku dni.

Formularz zgłoszeniowy online

Bosch Support

Znajdź różne opcje kontaktu, aby porozmawiać z pomocą techniczną Bosch:

Infolinia serwisowa i porady aplikacyjne

W przypadku pytań dotyczących zastosowania naszych produktów lub serwisu napraw i części zamiennych.

Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

jotem52 17 Sep 2017 17:22 11316

 • #1Level 2  

  #1

  Kupiłem mieszkanie z kuchenką Bosch, ale poprzedni właściciel zgubił instrukcje. Nigdzie nie ma plakietki jaki to model kuchenki. Może ktoś z Was ją rozpozna i pomoże ustawić zegar.

 • Helpful post

  #2MDDLevel 29  #2

  Spróbuj 1 i 2 przycisk od lewej strony przytrzymać jednocześnie. Potem + lub -.

 • #3yanes#3

  Próbowałeś standardowej kombinacji, jednocześnie wciskasz przycisk dzwonek i drugi obok niego, plusem i minusem wybierasz czas.

 • #4sanfran

  Network and Internet specialist  #4

  Jak masz problem z ustawieniem to włącz zasilanie dokładnie o tej porze, na którą się domyślnie zegar ustawia (12:00 lub 00:00).

 • #5#5

  MDD wrote:

  Spróbuj 1 i 2 przycisk od lewej strony przytrzymać jednocześnie.

  Ustawiony, dzięki. A jak wyłączyć na stałe alarm? Kiedyś nas w nocy obudził i musiałem kuchenkę z prądu odłączyć, bo nie mogłem go zastopować!

 • #6#6

  Raczej nie ma takiej możliwości. Jak alarmu nie ustawisz to nie powinien zadziałać. Z koro wyłączyłeś zasilanie to programator powinien się wyzerować. Możliwe że ktoś przypadkowo uruchomił minutnik. Ściągnij instrukcję np. amika G6E3SZTc może pod pasować. Tu masz +, - tam jest pokrętło.

 • #7#7

  Dziękuję, wreszcie to działa!

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Instrukcje przed dostawą Bosch Cet4 20w

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje przed dostawą Bosch Cet4 20w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje przed dostawą Bosch Cet4 20w