Książka instruktażowa Dewalt D25023

Książka instruktażowa Dewalt D25023 to instrukcja obsługi do nowoczesnego młotowiara Dewalt. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji i dostępnych opcji urządzenia. Książka instrukcji jest przeznaczona do użytku domowego lub profesjonalnego, dostarczając wszystko, co trzeba wiedzieć, aby w pełni wykorzystać potencjał urządzenia. Książka instruktażowa zawiera szczegółowe kroki do wykonania najczęstszych zadań oraz zaawansowane funkcje sterowania, w tym regulację obrotów, ustawienia obciążenia i wybór trybu pracy. Dodatkowo zawiera ona szczegółowe wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podczas używania młotowiara, a także informacje na temat konserwacji i czyszczenia urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa Dewalt D25023

Książki instruktażowe

48, 00 

Trzecia część z serii książek o technice filcowania.

  • Opis

„Magia filcowania: szale, część 1” zawiera 14 rozdziałów, w których przedstawione są techniki tworzenia szali filcowych. W części tej krok po kroku przedstawione jest wykonanie szali z wykorzystaniem delikatnych czesanek, prefilcu oraz silk laps’u. Znajdują się tu szale delikatne jak mgiełka i cieplejsze o ciekawych formach. Tworzone są falbany, warkocze, ażury, formy przestrzenne oraz faktury z użyciem wełny przędzonej, a także loków, wełnianego groszku czy kawałków jedwabiu.

Tytuł: Magia filcowania: szale, część I
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko

Okładka: Miękka
Ilość stron: 168
Wymiary: 275 × 204 mm

Szukasz specyfikacji technicznych lub informacji serwisowych? Chcesz poznać wskazówki dotyczące obsługi i serwisowania Twojego Chevroleta? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu.

Aby otworzyć instrukcję w formacie PDF, należy użyć programu Adobe Acrobat Reader.

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Książka instruktażowa Dewalt D25023

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa Dewalt D25023

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa Dewalt D25023