Opcje instalacyjne Ge Aeocd14dm And

Ge Aeocd14dm and to opcje instalacyjne, które umożliwiają instalację systemu operacyjnego Ge Aeocd14dm na komputerze. Obejmują one wybór języka i klawiatury, instalację sterowników, wybór lokalizacji, wybór składników systemu, ustawienia konta użytkownika i bezpieczeństwa oraz dostosowanie ustawień sieciowych. Te opcje instalacyjne są szczegółowo opisane w dokumentacji systemu Ge Aeocd14dm i zapewniają maksymalną elastyczność w zakresie wdrażania systemu.

Ostatnia aktualizacja: Opcje instalacyjne Ge Aeocd14dm And

Other languages:

 • Deutsch
 • English
 • Türkçe
 • español
 • français
 • italiano
 • polski
 • português do Brasil
 • svenska
 • čeština
 • Ελληνικά
 • русский
 • српски (ћирилица)‎
 • தமிழ்
 • 中文
 • 中文(中国大陆)‎
 • 日本語
 • 한국어
AMD64 Handbook
InstalacjaO instalacji
Wybór medium instalacyjnegoKonfiguracja sieciPrzygotowanie dyskówInstalacja etapu 3Instalacja systemu podstawowegoKonfiguracja jądraKonfiguracja systemuInstalacja narzędziInstalacja systemu rozruchowegoFinalizacjaPraca z GentooWstęp do PortageFlagi USEFunkcje portageSystem initscriptZmienne środowiskowePraca z PortagePliki i katalogiZmienneMieszanie działów oprogramowaniaDodatkowe narzędziaCustom package repositoryFunkcje zaawansowaneKonfiguracja sieciZaczynamyZaawansowana konfiguracjaSieć modularnaSieć bezprzewodowaDodawanie funkcjonalnościDynamiczne zarządzanie

Wprowadzenie

Witaj

Przede wszystkim, witamy w Gentoo! Zamierzasz wkroczyć w świat wyboru i możliwości. Gentoo polega na wyborach. Podczas instalacji Gentoo, jest to wielokrotnie jasno przedstawione - użytkownicy mogą wybrać co ma zawierać ich kompilacja, jak zainstalować Gentoo, jakiego loggera systemowego użyć, etc.

Gentoo to szybka, nowoczesna metadystrybucja o przejrzystym i elastycznym wyglądzie. Jest zbudowany w oparciu o ekosystem wolnego oprogramowania i nic nie ukrywa przed swoimi użytkownikami. Portage, system zarządzania pakietami, z którego korzysta Gentoo, został napisany w języku Python. Oznacza to, że użytkownik może łatwo przeglądać i modyfikować kod źródłowy. System pakowania Gentoo używa kodu źródłowego (dostępne jest również wsparcie dla wstępnie skompilowanych pakietów), a konfiguracja Gentoo odbywa się za pomocą zwykłych plików tekstowych. Innymi słowy, otwartość wszędzie.

Jest to bardzo ważne, by każdy użytkownik zrozumiał, iż możliwość wyboru jest głównym czynnikiem istnienia Gentoo. Staramy się nie zmuszać użytkowników do robienia czegokolwiek, co im się nie podoba. Jeśli ktoś uważa inaczej, prosimy o zgłoszenie raportu o błędzie.

Jak zbudowana jest instalacja

Instalacja Gentoo może być przedstawiona jako 10-etapowa procedura, odpowiadająca następnym zestawom działań. Wyniki każdego działaia w danym etapie:EtapWynik1Użytkownik znajduje się w środowisku roboczym, które jest gotowe do zainstalowania Gentoo.2Połączenie internetowe jest gotowe do zainstalowania Gentoo.3Dyski twarde są przygotowane do obsługi instalacji Gentoo.4Środowisko instalacyjne jest przygotowane, a użytkownik jest gotowy do wykonania chroot w nowym środowisku.5Instalowane są podstawowe pakiety, które są takie same we wszystkich instalacjach Gentoo.6Jądro Linuksa jest zainstalowane.7Większość plików konfiguracyjnych systemu Gentoo jest utworzona.8Zainstalowane są niezbędne narzędzia systemowe.9Odpowiedni system rozruchowy został zainstalowany i skonfigurowany.10Świeżo zainstalowane środowisko Gentoo Linux jest gotowe do eksploracji.

Za każdym razem, gdy w podręczniku przedstawiany jest pewien wybór, staramy się wyjaśnić zalety i wady każdego wyboru. Chociaż podręcznik jest następnie kontynuowany z domyślnym wyborem (oznaczonym jako "Domyślne:" w tytule), inne możliwości również zostaną udokumentowane (oznaczone jako "Alternatywa:" w tytule). Nie myśl, że społeczność Gentoo zaleca ustawienie domyślne. Jest to jednak wybór, którego zdaniem społeczności Gentoo dokona większość użytkowników.

Czasami można wykonać opcjonalny krok. Takie kroki są oznaczone jako „Opcjonalne:” i nie są potrzebne do instalacji Gentoo. Niektóre opcjonalne kroki zależą jednak od wcześniej podjętej decyzji. Instrukcje poinformują czytelnika, gdy nastąpi taka sytuacja, zarówno po podjęciu decyzji, jak i tuż przed opisem opcjonalnego kroku.

Opcje instalacyjne Gentoo

Gentoo można zainstalować na wiele różnych sposobów. Można go pobrać i zainstalować z oficjalnych nośników instalacyjnych Gentoo, takich jak nasze płyty CD i DVD. Nośnik instalacyjny można zainstalować na pamięci USB lub uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem środowiska sieciowego. Alternatywnie, Gentoo można zainstalować z nieoficjalnych nośników, takich jak już zainstalowana dystrybucja lub dysk startowy inny niż Gentoo (np. Knoppix).

Ten dokument opisuje instalację przy użyciu oficjalnego nośnika instalacyjnego Gentoo, a w niektórych przypadkach instalację sieciową.

Udostępniamy również dokument Wskazówki i triki dotyczące instalacji Gentoo, który może okazać się przydatny.

Problemy

Jeśli wystąpił problem w instalacji (lub dokumentacji instalacji), odwiedź nasz system śledzenia błędów i sprawdź czy błąd jest już znany. Jeśli nie, utwórz raport o błędzie, abyśmy mogli się tym zająć. Nie bój się programistów, którzy są przypisani do błędów - (zazwyczaj) nie jedzą ludzi.

Chociaż ten dokument jest specyficzny dla architektury, może zawierać również odniesienia do innych architektur. Duża część Podręcznika Gentoo używa tekstu, który jest identyczny dla wszystkich architektur (aby uniknąć powielania). Takie odniesienia zostały ograniczone do minimum, aby uniknąć nieporozumień.

Jeśli istnieje niepewność, czy problem jest problemem użytkownika (błąd popełniony pomimo dokładnego przeczytania dokumentacji), czy wystąpił problem z oprogramowaniem (błąd, który popełniliśmy pomimo dokładnego przetestowania instalacji/dokumentacji), zapraszamy na międzynarodowy kanał #gentoo (webchat) (oraz polski kanał #gentoo-pl (webchat)) w sieci irc. freenode. net. Oczywiście wszyscy są mile widziani, ponieważ nasz kanał czatu obejmuje szerokie spektrum Gentoo.

A propos, jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Gentoo, zajrzyj do artykułu Najczęściej Zadawane Pytania. Istnieje również wątek Najczęściej Zadawane Pytania na Forum Gentoo.

Ważne: Ten artykuł ma zastosowanie wyłącznie w przypadku instalacji 32-bitowego systemu operacyjnego. Nie dotyczy on systemów 64-bitowych.

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano opcje instalacji systemu Windows Vista w wersji przeznaczonej dla klientów indywidualnych. Nie zawiera on informacji na temat systemu Windows Vista w wersjach Windows Vista Starter, Windows Vista Enterprise lub wersjach instalowanych w ramach licencji zbiorczych firmy Microsoft.

Metoda używana do zainstalowania systemu Windows Vista zależy od odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czy masz licencję na uaktualnienie systemu Windows Vista lub licencję na pełny produkt?

 • Czy zainstalowana wersja systemu Windows Vista obsługuje uaktualnienie do kupionej wersji?

  Czy chcesz zachować osobiste pliki, ustawienia i programy? Czy wolisz wykonać czystą instalację systemu Windows Vista?

Więcej informacji

Ogólne informacje na temat sposobu instalacji systemu Windows Vista

Definicje

Uaktualnienie do systemu Windows Vista Uaktualnienie do systemu Windows Vista zachowuje aktualnie zainstalowane osobiste pliki, ustawienia i programy. Określone wersje systemu Windows można uaktualnić do określonych wersji systemu Windows Vista.

Instalacja niestandardowa (instalacja czysta) systemu Windows Vista Podczas instalacji niestandardowej lub instalacji czystej systemu Windows Vista nie są zachowywane aktualnie zainstalowane pliki osobiste, ustawienia i programy. System jest instalowany bez programów innych firm. Niestandardową instalację systemu Windows Vista można wykonać, korzystając z licencji na uaktualnienie lub licencji na pełny produkt. Jeżeli jednak masz licencję na uaktualnienie, musisz uruchomić instalację w bieżącej wersji systemu Windows. Aby wykonać tę czynność, w menu opcji instalacji wybierz opcję Niestandardowa.

Wersja uaktualniająca systemu Windows Vista Wersja uaktualniająca systemu Windows Vista to licencja, która umożliwia zainstalowanie tego systemu, jeżeli użytkownik ma już zgodną, licencjonowaną wersję systemu Windows. Przy użyciu licencji na uaktualnienie można wykonać instalację uaktualnienia lub instalację niestandardową systemu Windows Vista. Instalację należy jednak uruchomić w zgodnej wersji systemu Windows.

32-bitowe systemy operacyjne System Windows jest dostępny w wersjach 32- i 64-bitowej. W tym artykule omówiono opcje uaktualnienia dostępne w sytuacji, gdy na komputerze zainstalowany jest system w wersji 32-bitowej oraz gdy jest podejmowana próba zainstalowania 32-bitowej wersji systemu Windows Vista.

Wersje „N” systemu Windows Vista W wersjach „N” systemów Windows XP i Windows Vista nie uwzględniono programu Windows Media Player. Wersje te zostały zaprojektowane dla klientów z Europy. Wersji N nie można uaktualnić. Zamiast tego należy wykonać instalację niestandardową.

System Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (SP2)

Aby można było uaktualnić komputer z systemem Windows XP do systemu Windows Vista, na komputerze musi być zainstalowany dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows Vista. Aby sprawdzić, czy masz zainstalowany ten dodatek, wykonaj następujące kroki:

  Kliknij przycisk Start, kliknij prawym przyciskiem myszy polecenie Mój komputer, a następnie kliknij polecenie Właściwości.

  Na karcie Ogólne sprawdź, czy dodatek Service Pack 2 jest wyświetlany w obszarze System.

Jeżeli ten dodatek nie jest zainstalowany, zainstaluj go przed rozpoczęciem uaktualniania do systemu Windows Vista. Aby uzyskać dodatek SP2 dla systemu Windows XP, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:

http://update. aspx? ln=pl-pl

Jak określić, czy na komputerze jest uruchomiona 32-, czy 64-bitowa wersja systemu Windows XP

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu sprawdzenia, czy na komputerze jest uruchomiona 32-, czy 64-bitowa wersja systemu Windows XP, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

827218 How to determine whether your computer is running a 32-bit version or 64-bit version of Windows XP

Wybór opcji instalacji

Dostępne opcje instalacji są zależne od zainstalowanej wersji systemu Windows. W tej sekcji opisano opcje dostępne dla wszystkich wersji systemu Windows.

Dla niektórych wersji językowych systemu Windows XP uaktualnienie nie jest obsługiwane

Nie jest obsługiwane uaktualnienie z następujących wersji językowych systemu Windows XP do systemu Windows Vista w odpowiedniej wersji językowej.

System Windows XP z zainstalowanymi następującymi pakietami Language Interface Pack:

bułgarski

chorwacki

estoński

łotewski

litewski

rumuński

serbski (łaciński)

słowacki

słoweński

tajski

ukraiński

System Windows XP Media Center Edition z zainstalowanymi następującymi pakietami Language Interface Pack:

chiński tradycyjny (Hongkong)

chiński tradycyjny (Tajwan)

czeski

duński

fiński

norweski (Bokmal)

polski

portugalski (Portugalia)

rosyjski

hiszpański

szwedzki

turecki

System Windows XP Tablet PC Edition z zainstalowanymi następującymi pakietami Language Interface Pack:

węgierski

włoski

norweski

portugalski (Brazylia)

Opcje instalacji dla systemu Windows XP Home i Windows XP Home N Edition

Uaktualnienie

Jeżeli na komputerze jest zainstalowany system Windows XP Home lub Windows XP Home N Edition, można go uaktualnić do następujących wersji systemu Windows Vista:

Windows Vista Home Basic

Windows Vista Home Basic N

Windows Vista Home Premium

Windows Vista Business

Windows Vista Business N

Windows Vista Ultimate

Uwaga: Przed uaktualnieniem do systemu Windows Vista upewnij się, że masz zainstalowany dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP.

Po nabyciu pakietu w punkcie sprzedaży detalicznej lub pobraniu systemu Windows Vista z witryny Windows Marketplace wykonaj następujące kroki:

Na komputerze, który chcesz uaktualnić, otwórz następującą witrynę sieci Web, aby uzyskać Doradcę uaktualnienia systemu Windows Vista:

http://www. mspx

Uruchom Doradcę uaktualnienia systemu Windows Vista, aby sprawdzić zgodność systemu z systemem Windows Vista.

Włóż dysk DVD z systemem Windows Vista.

Wybierz opcję Uaktualnienie podczas konfiguracji.

Instalacja niestandardowa

Można wykonać instalację niestandardową następujących wersji systemu Windows Vista w systemie Windows XP Home lub Windows XP Home N Edition:

Opcja instalacji niestandardowej jest dostępna w cenie pakietu uaktualnienia na dysku DVD.

Po nabyciu pakietu w punkcie sprzedaży detalicznej lub pobraniu systemu Windows Vista z witryny Windows Marketplace wykonaj następujące kroki:

Wykonaj kopię zapasową wszystkich danych i ustawień przy użyciu programu Windows Easy Transfer lub Windows XP Backup. Program Windows Easy Transfer jest dostępny na dysku DVD z systemem Windows Vista.

W systemie Windows XP Home lub Windows XP Home N włóż dysk DVD z systemem Windows Vista.

Wybierz opcję Niestandardowa podczas konfiguracji.

Po zakończeniu instalacji można przywrócić z nośnika kopii zapasowej dane, których kopia została wykonana w kroku 1.

Opcje instalacji dla systemu Windows XP Professional i Windows XP Professional N Edition

Uaktualnienie

Jeżeli na komputerze jest zainstalowany system Windows XP Professional lub Windows XP Professional N Edition, można go uaktualnić do następujących wersji systemu Windows Vista:

Instalacja niestandardowa

Można wykonać instalację niestandardową następujących wersji systemu Windows Vista w systemie Windows XP Professional lub Windows XP Professional N Edition:

Po nabyciu pakietu w punkcie sprzedaży detalicznej lub pobraniu systemu Windows Vista z witryny Windows Marketplace wykonaj następujące kroki:

W systemie Windows XP Professional lub Windows XP Professional N włóż dysk DVD z systemem Windows Vista.

Opcje instalacji dla systemu Windows XP Tablet Edition

Uaktualnienie

Jeżeli na komputerze zainstalowany jest system Windows XP Tablet Edition, można go uaktualnić do następujących wersji systemu Windows Vista:

Instalacja niestandardowa

Na komputerze z systemem Windows XP Tablet Edition można wykonać instalację niestandardową następujących wersji systemu Windows Vista:

Windows Business N

W systemie Windows XP Tablet Edition włóż dysk DVD z systemem Windows Vista.

Opcje instalacji dla systemu Windows XP Media Center Edition

Uaktualnienie

Jeżeli na komputerze jest zainstalowany system Windows XP Media Center Edition 2004 lub Windows XP Media Center Edition 2005, można go uaktualnić do następujących wersji systemu Windows Vista:

Po nabyciu pakietu w punkcie sprzedaży detalicznej lub pobraniu systemu Windows Vista z witryny Windows Marketplace wykonaj następujące kroki:

Instalacja niestandardowa

Można wykonać instalację niestandardową następujących wersji systemu Windows Vista w systemie Windows XP Media Center Edition 2002, Windows XP Media Center Edition 2004 lub Windows XP Media Center Edition 2005:

Windows Basic N

Opcje instalacji w systemie Windows 2000

Instalacja niestandardowa

Jeżeli masz system Microsoft Windows 2000, uaktualnienie jest niedostępne. Możesz jednak wykonać instalację niestandardową przy użyciu licencji na uaktualnienie, rozpoczynając instalację w systemie Windows 2000.

Jeżeli na komputerze jest zainstalowany system Windows 2000, możesz zainstalować następujące wersje systemu Windows Vista, wykonując instalację niestandardową:

W systemie Windows 2000 włóż dysk DVD z systemem Windows Vista.

Podczas wykonywania kroków opisanych na stronach kreatora instalacji pamiętaj o zaznaczeniu opcji Niestandardowa.

Możliwości uaktualnień pomiędzy różnymi wersjami systemu Windows Vista

Następująca tabela zawiera opis ścieżek uaktualniania, z których można skorzystać, aby uaktualnić do innej wersji systemu Windows Vista.

Do wersji Vista Home Basic N

Do wersji Vista Home Premium

Do wersji Vista Business

Do wersji Vista Business N

Do wersji Vista Ultimate

Uaktualnienie

Niedostępne

Instalacja niestandardowa

Z wersji Vista Home Basic N

Z wersji Vista Home Premium

Z wersji Vista Business

Z wersji Vista Business N

Z wersji Vista Ultimate

Do wersji Vista Home Basic

Z wersji Vista Home Basic

Konfigurowanie opcji wiersza polecenia - Configuration Manager | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min

Dotyczy: programu Configuration Manager (bieżąca gałąź)

Te informacje umożliwiają skonfigurowanie skryptów lub zainstalowanie Configuration Manager z wiersza polecenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z tych opcji wiersza polecenia, zobacz Omówienie wiersza polecenia.

Uruchom setup. exe polecenie z \BIN\X64 katalogu ścieżki instalacji Configuration Manager na serwerze lokacji.

Porada

Można również użyć z setupwpf. exe tego samego folderu, ale nie obejmuje on podstawowych testów wymagań wstępnych.

/DEINSTALL

Odinstaluj witrynę. Uruchom instalatora z komputera serwera lokacji.

/DONTSTARTSITECOMP

Zainstaluj lokację, ale nie uruchamiaj usługi Menedżer składników lokacji. Do momentu uruchomienia usługi Menedżer składników lokacji witryna nie jest aktywna. Menedżer składników lokacji jest odpowiedzialny za instalowanie i uruchamianie usługi SMS_Executive oraz za inne procesy w lokacji. Po zakończeniu instalacji lokacji po uruchomieniu usługi Menedżer składników lokacji instaluje ona usługę SMS_Executive i inne procesy, które są niezbędne do działania lokacji.

Ukryj interfejs użytkownika podczas instalacji. Użyj tej opcji tylko z opcją /SCRIPT. Plik skryptu nienadzorowanego musi zawierać wszystkie wymagane opcje lub instalacja kończy się niepowodzeniem.

/NOUSERINPUT

Wyłącz dane wejściowe użytkownika podczas instalacji, ale wyświetl kreatora konfiguracji.

/RESETSITE

Uruchom resetowanie witryny. Ta akcja resetuje konta bazy danych i usług dla lokacji. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Uruchamianie resetowania witryny.

/SQLMOVE

Przenieś bazę danych lokacji. Ta akcja przenosi bazę danych lokacji do nowego wystąpienia SQL Server na tym samym komputerze lub na inny komputer z obsługiwaną wersją SQL Server. com/pl-pl/mem/configmgr/core/servers/manage/modify-your-infrastructure#bkmk_dbconfig" data-linktype="relative-path">Modyfikowanie konfiguracji bazy danych lokacji.

Podaj nazwę serwera SQL, nazwę bazy danych i nazwę wystąpienia w następującym formacie:

/SQLMOVE <SQL Server FQDN>:<Database Name>:<SSB Port>

/SQLMOVE <SQL Server FQDN>:<InstanceName>\<Database Name>:<SSB Port>

/TESTDBUPGRADE

Uruchom test na kopii zapasowej bazy danych lokacji, aby upewnić się, że baza danych może zostać uaktualniona.

Ważna

Uaktualnienie testowe nie jest już wymaganym ani zalecanym krokiem dla większości witryn.

Jeśli twoja baza danych jest podejrzana lub jest modyfikowana przez dostosowania, które nie są jawnie obsługiwane przez Configuration Manager, kontynuuj korzystanie z tego procesu.

Nie uruchamiaj tej opcji wiersza polecenia w bazie danych lokacji produkcyjnej. Uruchomienie tej opcji wiersza polecenia w bazie danych lokacji produkcyjnej powoduje uaktualnienie bazy danych lokacji i może uniemożliwić działanie lokacji.

Podaj nazwę wystąpienia i nazwę bazy danych dla bazy danych lokacji. Jeśli określisz tylko nazwę bazy danych, instalator użyje domyślnej nazwy wystąpienia.

/TESTDBUPGRADE <Instance name>\<Database name>

/TESTDBUPGRADE CM_ABC

/TESTDBUPGRADE Named\CM_ABC

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Testowanie uaktualniania bazy danych podczas instalowania aktualizacji.

/UPGRADE

Uruchom nienadzorowane uaktualnienie lokacji. Określ klucz produktu, w tym ograniczniki kreski (-). Określ również ścieżkę do wcześniej pobranych plików wymagań wstępnych konfiguracji.

Przykład: /UPGRADE xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx C:\Setup\prereqs

Aby uzyskać więcej informacji na temat plików wymagań wstępnych dotyczących konfiguracji, zobacz Instalator pobierania.

/SCRIPT

Uruchom instalację nienadzorową. Użyj pliku inicjowania konfiguracji z tą opcją. Aby uzyskać więcej informacji na temat uruchamiania instalacji bez nadzoru, zobacz Instalowanie witryn przy użyciu wiersza polecenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat kluczy i wartości pliku skryptu, zobacz Nienadzorowane klucze plików skryptu konfiguracji.

Przykład: /SCRIPT C:\Setup\setup. ini

/SDKINST

Zainstaluj dostawcę programu SMS na określonym serwerze. Podaj w pełni kwalifikowaną nazwę domeny (FQDN) dla komputera dostawcy programu SMS. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostawcy programu SMS, zobacz Planowanie dostawcy programu SMS.

Przykład: /SDKINST cm02. contoso. com

/SDKDEINST

Odinstaluj dostawcę programu SMS na określonym komputerze. Podaj nazwę FQDN dla komputera dostawcy programu SMS.

Przykład: /SDKDEINST cm01. com

/MANAGELANGS

Zarządzaj językami zainstalowanymi w wcześniej zainstalowanej lokacji. Podaj lokalizację pliku skryptu języka zawierającego ustawienia języka. com/pl-pl/mem/configmgr/core/servers/deploy/install/command-line-script-file#manage-languages" data-linktype="relative-path">Klucze do zarządzania językami.

Przykład: /MANAGELANGS C:\Setup\langsetup. ini

Następne kroki

Nienadzorowane klucze pliku skryptu konfiguracji

Dodatkowe zasoby

Opcje instalacyjne Ge Aeocd14dm And

Bezpośredni link do pobrania Opcje instalacyjne Ge Aeocd14dm And

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opcje instalacyjne Ge Aeocd14dm And