Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152

Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą zapoznać się z wszystkimi funkcjami systemu. Zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby korzystać z systemu, w tym informacje o specyfikacjach, instalacji, konserwacji i bezpieczeństwie. Podręcznik zawiera również krok po kroku instrukcje, aby pomóc ci zacząć używać systemu, jak również przewodnik po najlepszych praktykach, aby cieszyć się najbardziej z systemu. Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152 jest doskonałym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać system i cieszyć się jego funkcjami.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152

Wszystkie pola są wymagane, chyba że są oznaczone jako opcjonalne.

Zarejestruj się, aby uzyskiwać informacje o najnowszych wydarzeniach, promocjach i produktach.

User Details

Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz, że Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności DEWALT. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

Zapewnienie czystego, wolnego od pyłu i bezpiecznego środowiska pracy było celem inżynierów DeWALT konstruujących systemy odpylające DWE46150 i DWE46170 z logo Perform&Protect. Zapewniają one maksymalny odciąg pyłów tworzących się podczas prac na budowie zbierając szkodliwe cząsteczki powstające podczas szlifowania powierzchni i ograniczając rozprzestrzenianie się kurzu.

Fot. De Walt

Model DWE46150 przeznaczony jest do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 115 mm i 125 mm oraz średnicy kołnierza 44 mm. Mocuje się go beznarzędziowo, za pomocą jednego zacisku na kołnierz szlifierki. Znajdująca się na przodzie systemu żółta osłona jest przesuwana umożliwiając szlifierce pracę w rogach i przy krawędziach obrabianej powierzchni. Cena detaliczna DWE46150 to 320 zł.

Model DWE46170 pasuje do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 180 mm. Zastosowany w nim beznarzędziowy system zaciskowy jest kompatybilny ze wszystkimi dużymi szlifierkami DeWALT. Elastyczny i trwały materiał, z którego wykonano narzędzie pozwala na dostosowanie ciśnienia na szlifierce do utrzymania kontaktu na powierzchni betonu bez pogorszenia trwałości zasysania. DeWALT poleca DWE46170 szczególnie do stosowania ze szlifierkami DWE4597 i DWE4557. Cena detaliczna DWE46170 to 610 zł.
--

--

Oba systemy, DWE46150 i DWE46170, wyposażono w uniwersalne złącze AirLock pozwalające na szybkie, bezpieczne, obrotowe podłączenie węża doprowadzającego całej gamy urządzeń odsysających pył marki DeWALT. Dzięki temu, że AirLock blokuje wąż na narzędziu, nie ma potrzeby trzymania go w ręce.

źródło: DeWalt

Home » Artykul » Systemy odpylające DeWALTdo szlifowania powierzchni

Aby uchronić profesjonalistów pracujących na budowach przed problemami zdrowotnymi spowodowanymi pyłami, firma DeWALT wprowadziła na rynek dwa systemy odpylające do szlifowania powierzchni: DWE46150 i DWE46170.

Zapewnienie czystego, wolnego od pyłu i bezpiecznego środowiska pracy było celem inżynierów DeWALT konstruujących systemy odpylające DWE46150 i DWE46170 z logo Perform&Protect. Zapewniają one maksymalne usuwanie pyłów powstających podczas prac budowlanych, cięcia i szlifowania.
DWE46150 przeznaczony jest do szlifierek kątowych o średnicy tarczy 115 mm i 125 mm oraz mających kołnierz o średnicy 44 mm.

Mocuje się go beznarzędziowo za pomocą jednego zacisku na kołnierz szlifierki. Znajdująca się na przodzie systemu żółta osłona jest przesuwana, co umożliwia szlifierce pracę w rogach i przy krawędziach obrabianej powierzchni. Cena detaliczna DWE46150 to 320 zł.
Model DWE46170 pasuje do szlifierek kątowych na tarcze 180 mm. Zastosowany w nim beznarzędziowy system zaciskowy jest kompatybilny ze wszystkimi dużymi szlifierkami DeWALT. Elastyczny i trwały materiał, z którego wykonano osłonę, pozwala na dostosowanie ciśnienia powietrza odsysającego pył. Dzięki temu szlifierka ściśle przylega do obrabianej powierzchni i nie występują efekty zbyt mocnego przylegania (co utrudnia operowanie maszyną) jak też pogorszenia efektywności zasysania pyłów. DeWALT poleca DWE46170 szczególnie do stosowania ze szlifierkami DWE4597 i DWE4557. Cena detaliczna DWE46170 to 610 zł.
Oba systemy – DWE46150 i DWE46170 – wyposażono w uniwersalne złącze AirLock pozwalające na szybkie, bezpieczne, obrotowe podłączenie węża odkurzaczy marki DeWALT. Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

ZOBACZ TAKŻE

  • AKTUALNOŚCI
  • INNE W TEJ KATEGORII

Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik przeglądowy systemu Dewalt Dwe46152