Procedura dołączania Emerson Banff Cf720pw00

Emerson Banff Cf720pw00 to urządzenie sieciowe, które może być dołączane do sieci w celu uzyskania dostępu do Internetu. Procedura dołączania Emerson Banff Cf720pw00 jest prosta i może być wykonana przy użyciu instrukcji umieszczonych w dokumentacji urządzenia. Najpierw należy podłączyć urządzenie do gniazda zasilania i łącza sieciowego, a następnie uruchomić je. Następnie należy uruchomić oprogramowanie dołączone do urządzenia, aby zakończyć proces konfiguracji. Po zakończeniu instalacji i konfiguracji Emerson Banff Cf720pw00 będzie gotowy do pracy, co pozwoli na dostęp do sieci i Internetu.

Ostatnia aktualizacja: Procedura dołączania Emerson Banff Cf720pw00

Posiadacze polisy MHI mogą liczyć na bezpłatne świadczenie usług w państwowych klinikach dentystycznych. Każdy obywatel Rosji może ubiegać się o obowiązkową polisę ubezpieczeniową na leczenie, niezależnie od jego wieku i rodzaju zatrudnienia.

Spis treści

 • Co to jest bezpłatne leczenie obowiązkowego ubezpieczenia medycznego?
 • W których klinikach są pacjenci przyjęci w ramach obowiązkowego programu ubezpieczeń medycznych
 • Procedura dołączania do kliniki stanowej i lista niezbędnych dokumentów
 • Bezpłatne leczenie w prywatnej klinice dentystycznej
 • Lista bezpłatnych usług dentystycznych dla obowiązkowego ubezpieczenia medycznego w 2019 r
  • Materiały eksploatacyjne i leki na obowiązkowe ubezpieczenie medyczne
  • Protetyka
  • Montaż lekkich uszczelek
  • Ekstrakcja zęba mądrości za darmo

Co to jest bezpłatne leczenie obowiązkowego ubezpieczenia medycznego?

Nie ma bezpłatnych dentystów, ich praca kosztuje pieniądze. Procedury dentystyczne są opłacane przez samego pacjenta lub firmę ubezpieczeniową. Jeśli dana osoba jest objęta ubezpieczeniem, wszystkie świadczone jej świadczenia medyczne są finansowane z regionalnego obowiązkowego funduszu ubezpieczeń zdrowotnych.

W których klinikach są pacjenci przyjęci w ramach obowiązkowego programu ubezpieczeń medycznych

Bezpłatne leczenie stomatologiczne zgodnie ze zwykłą polityką obowiązkowego ubezpieczenia medycznego jest dostępne w państwowych poliklinikach i szpitalnych oddziałach chirurgii szczękowo-twarzowej. Aby znaleźć placówkę medyczną, w której możesz leczyć zęby za darmo, po prostu znajdź najbliższą klinikę budżetową.

Polisa obowiązuje we wszystkich regionach Rosji, niezależnie od tego, gdzie zarejestrowany jest jej posiadacz. Jeśli dokument został otrzymany w jednym z podmiotów Federacji Rosyjskiej, a jego posiadacz planuje mieszkać w innym, wówczas po przeprowadzce musi dokonać odprawy w lokalnym oddziale zakładu ubezpieczeń, który wystawił polisę. Jeśli ta firma nie ma własnego przedstawicielstwa w danym mieście, należy postępować zgodnie z zaleceniami kliniki dentystycznej, w której planowane jest leczenie. W jej rejestrze można zalecić kontakt z organizacjami, z którymi instytucja medyczna aktywnie współpracuje.

Oznacza to, że rejestracja w innym regionie nie wpływa na możliwość bezpłatnego usuwania i leczenia zębów, ale bez polisy medycznej, nawet przy stałej rejestracji, odmawia się bezpłatnego leczenia. Wyjątkiem jest doraźna opieka dentystyczna nad pojawieniem się topnika i objawów, które zagrażają życiu danej osoby. W takich sytuacjach awaryjnych nawet pacjent bez obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej zostanie wysłany do szpitala na pilną operację. biz/wp-content/uploads/Pravila-ispolzovaniya-polisa-OMS. png" data-rel="lightbox-gallery-Ck6s" title="">

Procedura dołączania do kliniki stanowej i lista niezbędnych dokumentów

Aby rozpocząć leczenie dentystyczne w konkretnej klinice dentystycznej, musisz się do niego przyłączyć. Aby to zrobić, dostarcz do rejestru następujące dokumenty:

 • polisa medyczna ze znakiem regionalnego oddziału firmy ubezpieczeniowej;
 • paszport lub akt urodzenia (jeśli dziecko jest w załączeniu);
 • ŚNIEGI;
 • oświadczenie.
Jeśli gabinet dentystyczny znajduje się w budynku zwykłej kliniki, nie trzeba do niego dołączać. Jeśli klinika dentystyczna jest odrębną instytucją, konieczne jest przywiązanie do niej.

Natychmiast po rejestracji w klinice pacjent nabywa prawo do leczenia lub usunięcia zęba w ramach opieki w nagłych wypadkach bez uprzedniej wizyty. Kolejne przyjęcia będą odbywać się po wcześniejszym uzgodnieniu, jest to konieczne do właściwej optymalizacji czasu pracy dentysty.

Możesz zapisać się do dentysty na podstawie obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej na trzy sposoby:

 • telefonicznie;
 • przez internet;
 • za pomocą specjalnego elektronicznego urządzenia rejestrującego w holu kliniki (dostępnego w klinikach w Moskwie i innych dużych miastach).
 • Tworząc kupon, musisz wskazać, jakiej usługi potrzebuje pacjent - usunięcie lub leczenie zębów.

  Bezpłatne leczenie w prywatnej klinice dentystycznej

  Program obowiązkowego ubezpieczenia medycznego obejmuje głównie tanie placówki medyczne; prywatne kliniki rzadko świadczą takie usługi. Wykaz klinik komercyjnych, w których można uzyskać kwalifikowaną bezpłatną opiekę dentystyczną w ramach obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej, można znaleźć na stronie internetowej instytucji ubezpieczeniowej. Następnie musisz:

  1. Zadzwoń do wskazanych klinik, aby dowiedzieć się, jakie są istotne informacje i listę usług, które naprawdę są świadczone bezpłatnie.
  2. Przyjdź do państwowej kliniki dentystycznej, do której dołączona jest polisa, i poproś w rejestrze o skierowanie do prywatnej kliniki, w której pacjent będzie leczył zęby.
  3. Skontaktuj się z instytucją komercyjną, zarejestruj się na badanie i poddaj się leczeniu.
  Dzięki bezpłatnemu leczeniu w prywatnych klinikach dentystycznych nadal musisz płacić za niektóre usługi, dlatego lepiej jest z góry wyjaśnić, które usługi leczenia dentystycznego w ramach obowiązkowego ubezpieczenia medycznego są zawarte w pakiecie preferencyjnym konkretnej kliniki komercyjnej, aby uniknąć wystawienia faktury po jednym lub dwóch badaniach profilaktycznych.

  Lista bezpłatnych usług dentystycznych dla obowiązkowego ubezpieczenia medycznego w 2019 r

  Aby dowiedzieć się, jakie usługi z zakresu stomatologii są objęte obowiązkową polisą ubezpieczeniową, musisz przeczytać notatkę organizacji ubezpieczeniowej lub znaleźć te same informacje na stronie internetowej firmy. Standardowo lista usług dentystycznych w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia medycznego dla dorosłych i dzieci obejmuje:

 • odbiór pierwotny (w klinice lub w domu, jeśli dotyczy to obłożnie chorych pacjentów): badanie, konsultacja, szkolenie z właściwego szczotkowania;
 • leczenie zapalenia dziąseł, próchnicy, zapalenia miazgi, przyzębia, ropnia;
 • ekstrakcja zęba: mleko, zęby stałe lub mądrości;
 • usuwanie kamienia nazębnego;
 • usuwanie ciał obcych z kanałów dentystycznych;
 • zmniejszenie szczęki (zwichnięcia i podwichnięcia);
 • lokalne operacje na tkankach miękkich;
 • leczenie fizjoterapeutyczne;
 • radiografia;
 • usługi dentystyczne dla dzieci objęte obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym: ortodoncja z produktami ruchomymi, remineralizacja i srebrzenie zębów.
 • O stosowności tej lub innej procedury decydują lekarze prowadzący; czasami wymagana jest konsultacja z powiązanymi specjalistami lub dodatkowe płatne procedury. W dowolnym regionie Federacji Rosyjskiej bezpłatne usługi dentystyczne z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia medycznego są świadczone wyłącznie z przyczyn medycznych.

  Materiały eksploatacyjne i leki na obowiązkowe ubezpieczenie medyczne

  W ramach leczenia w ramach obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej stosuje się następujące materiały i leki:

 • wypełnianie cementów: krzemian, cement fosforanowy, glassomer;
 • pasty do polerowania;
 • arsen;
 • szczotki do czyszczenia;
 • materiały eksploatacyjne: opatrunki, szwy, wiertła, bandaże, wata, film RTG;
 • domowe środki znieczulające i antyseptyczne: Novocain, Lidocaine, Trimecain.
 • Lekarz może zaoferować pacjentowi inne leki znieczulające, nowoczesną pastę wypełniającą, która „uszczelnia” niemal natychmiast, oraz inne lepsze materiały za dodatkową opłatą, ale pacjent ma prawo odmówić. W takim przypadku do jego leczenia zostaną wykorzystane materiały i leki określone w państwowych gwarancjach obowiązkowego ubezpieczenia medycznego. Pacjent ma prawo wiedzieć, jaki rodzaj leku zostanie mu podany, niezależnie od tego, czy leczenie jest płatne czy bezpłatne.

  Uszczelka zainstalowana w państwowej poliklinice objęta jest roczną gwarancją.

  Protetyka

  Protetyka nie jest objęta państwowym programem ubezpieczenia medycznego; takie usługi są świadczone za pieniądze. Ale… Istnieje wiele preferencyjnych kategorii obywateli, którzy mogą bezpłatnie instalować protezy. Należą do nich:

 • Weterani II wojny światowej;
 • kombatanci (Afganistan, Czeczenia);
 • Likwidatorzy w Czarnobylu.
 • Montaż lekkich uszczelek

  Zgodnie z obowiązkową polisą ubezpieczeniową na ubezpieczenia medyczne praktycznie nie ma wypełnień fotopolimerowych, co wynika z ich wysokich kosztów i niewystarczającego finansowania funduszy ubezpieczeniowych. W klinice stanowej możesz uzyskać taką pieczęć tylko z powodów medycznych. Dentyści zwykle umieszczają je na przednich zębach lub w przypadku próchnicy szyjki macicy.

  W prywatnej klinice uczestniczącej w programie CHI możesz zainstalować lekką pieczęć, płacąc tylko koszt materiału - samo leczenie będzie bezpłatne. Wydatki gotówkowe w tym przypadku będą od 500 rubli. Płacąc za leczenie, konieczne jest zapisanie dokumentacji płatniczej, aby później uzyskać odliczenie podatkowe od tej kwoty (istotne dla pracujących obywateli).

  Ekstrakcja zęba mądrości za darmo

  Zęby mądrości są usuwane bezpłatnie w obecności obowiązkowej polisy ubezpieczenia medycznego, ale podczas tej operacji może być konieczne bardziej surowe znieczulenie, które będzie musiało być dodatkowo opłacone. Konwencjonalne środki znieczulające mogą nie znieczulić skutecznie obszaru problemowego.

  Koszt płatnych usług dentystycznych (napełnianie, leczenie, przeprowadzka) jest dość wysoki i nie stać go na większość pracujących i bezrobotnych Rosjan. Ale zęby można wyleczyć nawet za darmo, ubiegając się o obowiązkową polisę ubezpieczenia medycznego. Musimy pamiętać o naszych prawach i koncentrować się na aktach ustawodawczych, a nie na lokalnych zaleceniach naczelnego lekarza dowolnej kliniki. com/embed/X1O387VTOy4" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="">

  Procedura dołączania Emerson Banff Cf720pw00

  Bezpośredni link do pobrania Procedura dołączania Emerson Banff Cf720pw00

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Procedura dołączania Emerson Banff Cf720pw00