Referencje techniczne Electrolux Ecs3070

Referencje techniczne Electrolux ECS3070 to kompletne dokumenty techniczne służące do wsparcia projektowania i wdrożenia urządzenia. Referencje techniczne zawierają opisy jego działania, specyfikację, instrukcje instalacji i szczegółowe schematy połączeń. Referencje techniczne Electrolux ECS3070 są przeznaczone dla inżynierów i projektantów, którzy chcą wykorzystać urządzenie w swoich projektach. Dokumenty te zawierają szczegółowe informacje na temat funkcji i parametrów urządzenia, które pomogą projektantom i inżynierom w jego wykorzystaniu. Referencje techniczne Electrolux ECS3070 zapewniają wsparcie techniczne i konfigurację, która jest niezbędna do implementacji urządzenia w systemie.

Ostatnia aktualizacja: Referencje techniczne Electrolux Ecs3070

Pralka ELECTROLUX EWS 10470 W o maksymalnej prędkości wirowania 1000 obr/min. Maksymalny ciężar wsadu w pralce wynosi 6 kg. Urządzenie o klasie skuteczności wirowania C. Pralka o klasie skuteczności prania A. Obudowa produktu jest w kolorze Biały. Średnie zużycie energii przez pralkę wynosi 1, 02 kWh/cykl. Sterowanie/programator w urządzeniu: Elektroniczny. Pralka jest urządzeniem pracującym w klasie energetycznej AA(A+). Średnie zużycie wody podczas prania wynosi 52 litr. /cykl.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki ELECTROLUX EWS 10470 W.Przewodnik użytkowania został dodany 13. 12. 2010.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski, polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą ELECTROLUX EWS 10470 W i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 2. 3 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do pralki ELECTROLUX EWS10470W
  Pobierz instrukcję PDF w języku: EN
  Ilość pobrań: 0

 • instrukcja obsługi do pralki ELECTROLUX EWS 10470 W
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
Kod ProducentaEWS 10470W
Techniczne parametry
Klasa skuteczności odwirowaniaC
Klasa efektywności praniaA
Klasa energetycznaAA(A+)
Parametry fizyczne
Wysokość [cm]850
Szerokość [cm]600
Głębokość [cm]437
Maksymalna prędkość wirowania1000 obr/min
Maksymalny czas opóźnienia24 h
Zużycie energii (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)1, 02 kWh/cykl
Wyświetlacz elektronicznyTrue
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Automatyka wagowa
Wskaźnik czasu do końca programu
Funkcja opóźniony start
Kolor obudowyBiały
Sprzęt do zabudowyNie
Niezależna regulacja temperatury
Maksymalna wielkość wsadu6 kg
Sposób ładowaniaZ przodu
Zużycie wody (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)52 litr. /cykl
Sterowanie / programatorElektroniczny
Ciężar65

Oceń ELECTROLUX EWS 10470 W

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

ELECTROLUX EWS10070W

Opcje dodatkowe pralki ELECTROLUX EWS10070W: Zatrzymanie wody w bębnie, Cykl nocny, Dodatkowe płukanie. Panel sterowania umożliwia wybór jednego z następujących programów: Pranie ręczne, Wirowanie, Syntetyczne, Bawełna+ pranie wstępne, Delikatne, Płukanie, Odpompowanie, Wełna, Bawełna ekonomiczne, Bawełna.

Najważniejsze cechy:

 • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1000
 • Wsad [kg]: 6Sposób załadunku: Od frontuSzerokość [cm]: 60Klasa energetyczna: A+
 • Zobacz wszystkie cechy

Cena ELECTROLUX EWS10070W

Głębokość pralki wynosi - 43. 7 cm. Pralka ELECTROLUX EWS10070W jest w kolorze - Biały. Klasa wirowania: C. Sposób załadunku pralki: Od frontu, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo praktyczna. Panel sterowania umożliwia wybór jednego z następujących programów: Pranie ręczne, Wirowanie, Syntetyczne, Bawełna+ pranie wstępne, Delikatne, Płukanie, Odpompowanie, Wełna, Bawełna ekonomiczne, Bawełna. Zużycie energii w jednym cyklu, wynosi 1. 02 [kWh]. Zużycie wody w jednym cyklu wynosi zaledwie 52 litrów. Typ urządzenia: Pralka Wolnostojące. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1000 [obr/min]. Funkcje dodatkowe pralki: Automatyka wagowa. Pralka umożliwia wypranie w jednym cyklu do 6 kg wsadu. Opcje dodatkowe pralki: Zatrzymanie wody w bębnie, Cykl nocny, Dodatkowe płukanie. Tworzywo, z które został wykonany zbiornik pralki - Carboran. Klasa energetyczna pralki: A+. Szerokość pralki to 60 cm. Klasa efektywności prania: A. Wysokość urządzenia 85 cm.

 • Gonianapisał(a) 1 rok temu:

  Pralka służyła nam 11 lat aż padło łożysko i teraz jest głośna jak traktor ale nadal działa. Nic nie było w niej robione nawet czyszczenie bębna. Nic się nie działo przez tyle lat, więc uważam że to dobry produkt.

 • jaceknapisał(a) 4 lata, 1 miesiąc temu:

  Jednorazówka. Po zużyciu się łożyska konieczna jest wymiana całego zbiornika za 650 PLN. Producent zadbał by łożysko nie było trwałe. Nigdy więcej Electroluxa.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki ELECTROLUX EWS10070W.Przewodnik użytkowania został dodany 18. 12. 2011.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą ELECTROLUX EWS10070W i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 2 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do pralki ELECTROLUX EWS10070W
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Bęben
Wsad [kg]6
Płyta
Wysokość [cm]85
Montaż
Głębokość [cm]43. 7
Szerokość [cm]60
Funkcje
Wyłączenie wirowaniaTak
Programy
Rodzaje programówPranie ręczne, Wirowanie, Syntetyczne, Bawełna+ pranie wstępne, Delikatne, Płukanie, Odpompowanie, Wełna, Bawełna ekonomiczne, Bawełna
Ogólne
KolorBiały
Techniczne parametry
TechnologiaTime Manager
Zużycie energii [kWh/cykl]1. 02
Poziom hałasu wirowania [dB]76
Poziom hałasu pranie [dB]54
Klasa wirowaniaC
Klasa efektywności praniaA
Zużycie wody [litrów/cykl]52
Klasa energetycznaA+
Funkcje i Technologie
Opóźniony start
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]1000
Dodatkowe funkcjeAutomatyka wagowa
Parametry fizyczne
Tworzywo zbiornikaCarboran
Sposób załadunkuOd frontu
Typ urządzeniaWolnostojące
Dodatkowe opcjeZatrzymanie wody w bębnie, Cykl nocny, Dodatkowe płukanie
Regulacja prędkości wirowania

Oceń ELECTROLUX EWS10070W

 • Jednorazówka.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań. Możesz być pierwszy.

Electrolux EAP300 to oczyszczacz powietrza renomowanej szwedzkiej marki AB Electrolux. Urządzenie według producenta sprawdzi się w pomieszczeniu o powierzchni nawet 70 m². Czy ma aż tak wysoką wydajność oraz inne zalety?

Cena Electrolux EAP300  – wycofywany z rynku (2021-07-02) (link do Ceneo. pl)

Oczyszczanie powietrza

Oczyszczacz powietrza Electrolux
wykorzystuje technologię określaną przez producenta jako Pure Source. W skład systemu filtrującego wchodzą:

 • filtr wstępny – odpowiedzialny za wyłapywanie dużych zanieczyszczeń, np. kurzu i sierści, w celu ograniczenia zużycia pozostałych filtrów,
 • filtr węglowy – skuteczny w walce z zanieczyszczeniami gazowymi, w tym LZO, a także z brzydkimi zapachami,
 • filtr HEPA H13 – usuwający z powietrza m. in. pyły zawieszone PM2, 5 i PM10 oraz alergeny wziewne.

Ich pracę wspomaga technologia PlasmaWave, wytwarzająca jony dodatnie i ujemne, które łączą się z zanieczyszczeniami, a w rezultacie ułatwiają ich eliminację.

Niestety ceny filtrów są ogromne. Żywotność filtra HEPA wynosi 1 rok, a jego cena 249 zł. Zestaw czterech filtrów węglowych kupimy za 149 zł i starczą one na rok, gdyż żywotność jednego to zaledwie 3 miesiące. Filtry węglowe są cienkie i mają mało węgla aktywnego, więc zdecydowanie należy stosować się do zalecanych okresów użytkowania, bo w przeciwnym razie przestają prawidłowo działać. Roczne koszty eksploatacji wynoszą zatem prawie 400 zł.

Tryb pracy i eksploatacja

Oczyszczacz Electrolux EAP300 jest wyposażony w czujnik jakości powietrza, który ocenia poziom zanieczyszczeń, a w razie potrzeby samodzielnie zwiększa lub obniża prędkość obrotów wentylatora. Niestety dokładność działania tego czujnika nie jest satysfakcjonująca, tak więc tryb automatyczny jest tu kiepski. 

Urządzenie ma też czujnik światła, który wykrywa ciemność i automatycznie zmniejsza tempo obrotów oraz przyciemnia podświetlenie panelu, aby zapewnić odpowiednie warunki snu.

O konieczności wymiany filtrów informuje wskaźnik Check Filter.


Electrolux EAP300 podczas pracy pobiera maksymalnie 60 Wattów, co jak na oczyszczacz powietrza o takiej wydajności jest wynikiem przeciętnym. 

Oczyszczaczem Electrolux EAP300 można sterować za pomocą pilota.

Wygląd

Electrolux EAP300 ma wymiary 55 x 24, 9 x 41, 4 cm, a więc jest oczyszczaczem powietrza średniej wielkości. Dzięki minimalistycznemu designowi i białej, lekko błyszczącej obudowie dobrze się prezentuje i pasuje do różnych wnętrz.

Parametry techniczne Electrolux EAP300

MarkaElectrolux
Model EAP300
Cenab. d.
Maks. CADR lub przepływ powietrza [m³/h]335
Zalecana maks. powierzchnia [m²]*41, 87
Zalecana maks. kubatura [m³]104, 67
Głośność [dB]do 55
Pobór mocy [W]35-60
Liczba prędkości wentylatorab.
Filtr wstępny tak
Filtr HEPA H13
Skuteczność wg klasyfikacji filtra HEPA99, 97%
Filtr węglowytak
Żywotność filtrówHEPA – 1 rok, węglowy – 3 miesiące
Waga [kg]6, 1
Gwarancja2 lata

* przyjmujemy, że na każdy 1 m² pomieszczenia o wysokości wynoszącej 2, 5 metra oczyszczacz powietrza powinien oferować minimum wartość maks. CADR dla pyłów równą 8 m³/h

Galeria zdjęć Electrolux EAP300

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza Electrolux EAP300?

Maksymalna wydajność oczyszczania Electroluxa EAP300 to 335 m³/h. Taki wynik jest odpowiedni dla niewiele ponad 40 m². To mniej niż sugeruje producent, ale też niemało. Dobra wydajność idzie w parze z obecnością skutecznych technologii oczyszczania. Niestety, Electrolux EAP300 ma wadę w postaci drogich filtrów.

Electrolux EAP300 w naszej opinii

Referencje techniczne Electrolux Ecs3070

Bezpośredni link do pobrania Referencje techniczne Electrolux Ecs3070

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Referencje techniczne Electrolux Ecs3070