Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi

Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi to dokumentacja techniczna, która zawiera szczegółowe informacje na temat urządzenia Haier Dw60bi. Specyfikacja produktu zawiera dokładną informację na temat wszystkich właściwości urządzenia, w tym wymiarów, wagi, mocy, wyglądu, wydajności, zakresu zastosowań i trybów pracy. Podręcznik użytkownika Haier Dw60bi zawiera informacje na temat sposobu używania urządzenia, w tym jak podłączyć go do sieci elektrycznej, jak ustawić i skonfigurować opcje, jak używać jego funkcji oraz jak je konserwować. Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi są niezbędne, aby w pełni wykorzystać wszystkie zalety urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi

Specyfikacja

Zobacz pełną specyfikację

Zasilacz sieciowyTak
Typ urządzeniaRęcznyMaksymalna szerokość taśmy (mm)24Baterie alkaliczneAA X 6 szt. (LR03, HR03)Automatyczne wyłączenieTyp odcinarkiPełny i połowa, AutomatycznieWyświetlaczLCDRozmiar wyświetlacza16 znaków x 3 linieKolor obudowyPomarańczowy i CzarnyKonstrukcja obudowyTyp klawiaturyQWERTYJęzykiangielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, holenderski, duński, norweski, szwedzki, fiński, węgierski, czeski, polski, rumuński, słoweński, słowacki, chorwacki, brazylijski portugalski, tureckiLokalizacje pamięci99Liczba klawiszy70TechnologiaTermotransferowa
Szerokość3, 5 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm, 24 mmTypTZe, HGe, HSeWymiary126 x 250 x 94 mmWaga1, 05 kgPrzewód zasilający zasilacza sieciowegoFuterałPodręcznik użytkownikaKarta gwarancyjnaCzcionki14Ramki7Symbole384Wyrównanie tekstuŚrodek, Wyjustuj, Lewo, PrawoPodkreślDruk pionowySzerokości taśmyGwarancja3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www. brother. pl)

02. 08. 2013 Views

Share Embed Flag

instrukcja użytkownika piekarnika elektrycznego model... com

SHOW MORE

SHOW LESS

ePAPER READ

DOWNLOAD ePAPER

 • TAGS
 • piekarnika
 • pieczenia
 • programator
 • czasu
 • regulator
 • elektrycznego
 • drzwi
 • ruszt
 • piekarniku
 • piekarnik
 • instrukcja
 • image. com

Create successful ePaper yourself

Turn your PDF publications into a flip-book with our unique Google optimized e-Paper software.

START NOW

  More documentsSimilar magazinesInfo

  HAIER INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA PIEKARNIKA ELEKTRYCZNEGO MODEL NR: HHB-18 Przed użyciem <strong>piekarnika</strong> prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi.

  • Page 2 and 3: OPIS ELEMENTÓW: f g a. Lampka sygn
  • Page 4 and 5: WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA
  Delete template?

  Are you sure you want to delete your template?

  Save as template?

  no error

  Klimatyzacja dla domu i biura

  Marka Haier jest dostępna na Polskim rynku od 2013 roku. Generalnym dystrybutorem produktów Haier AC w Polsce jest Refsystem Sp. z o. o. Firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji dla domów, mieszkań, apartamentów, biur, restauracji oraz większych przestrzeni, na przykład magazynowych. Wśród systemów klimatyzacyjnych Haier znajdują się urządzenia z funkcją Self Clean, która umożliwia automatyczne usuwanie zanieczyszczeń z parownika, aby zapewnić czyste powietrze. Dodatkowe funkcje zapewniające komfort oraz zdrowe powietrze w pomieszczeniu to Eko czujniki, filtr IFD, bardzo cicha praca lub wygodne sterowanie Wi-Fi. Klimatyzacja Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewniają chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

  Dobry klimatyzator marki Haier

  Haier klimatyzacja dostarcza sprawdzone rozwiązania zarówno dla domu, jak i biznesu. Dobry klimatyzator poszukiwany jest bowiem coraz częściej przez użytkowników indywidualnych, którzy cenią sobie komfort cieplny latem i zimą. Firmy natomiast coraz chętniej inwestują w sprawdzone na rynku rozwiązania, aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy.

  Klimatyzacja dla alergików

  Haier klimatyzacja to także rozwiązania dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, u których łatwo o katar sienny, opuchnięte oczy i inne dolegliwości. To dla nich marka Haier przygotowała ofertę wielozadaniowych filtrów, które eliminują alergeny, nieprzyjemne zapachy i wiele innych. Klimatyzacja dla alergików pozwala oddychać czystym i świeżym powietrzem o odpowiedniej temperaturze.

  Klimatyzator Haier – jakość na światowym poziomie

  Marka Haier znana jest na całym świecie z niezawodnych i nowoczesnych urządzeń chłodzących, które pomagają w uzyskaniu komfortu cieplnego w domu i w biurze. Świadczą o tym liczne nagrody oraz wyróżnienia przez międzynarodowe organizacje, którymi może pochwalić się zarówno producent, jak i jego lokalni dystrybutorzy. Produkty tej marki doceniane są również w gronie osób skarżących się na katar sienny, jako idealna klimatyzacja dla alergików.

  Na szczególną uwagę zasługują klimatyzatory Haier posiadające funkcję samooczyszczania, czyli Self Clean. Kolekcja produktów Self Clean oznaczona jest słowem „plus” w nazwie.

  Klimatyzacja Haier – gwarancja satysfakcji

  Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych technologicznie rozwiązań w naszych produktów pozwalają nam zaoferować pięcioletnią gwarancję na klimatyzator Haier z serii Split, Multi Split, MRV oraz dostępne akcesoria. Warunkiem obowiązującej gwarancji jest wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń dwa razy w ciągu dwunastu miesięcy.

Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Haier Dw60bi