Uzupełnienie Epson Workforce Wf M1560

Epson Workforce WF-M1560 to wielofunkcyjne urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje szybkość drukowania i kopiowania do 15 stron na minutę, a także wydajną wydajność drukowania w technologii laserowej. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności do 35 arkuszy, dzięki czemu można szybko i łatwo drukować duże ilości dokumentów. Workforce WF-M1560 ma także zintegrowane funkcje skanowania, dzięki czemu można przekształcać dokumenty papierowe w cyfrowe pliki. Urządzenie można też połączyć z siecią bezprzewodową i korzystać z dostępnych usług drukowania, skanowania i kopiowania zdalnie. Epson Workforce WF-M1560 jest zaprojektowany z myślą o pracy w domu, biurze lub małej firmie, aby zapewnić wygodną i wydajną pracę.

Ostatnia aktualizacja: Uzupełnienie Epson Workforce Wf M1560

Darmowe pobieranie PDF Szybki Przewodnik dla Epson WorkForce WF-M1560 Monochrome Multifunction Printer Drukarka wielofunkcyjna

Popularność:

1515 wyświetleniaPrzelicz strony:84 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:3. 6 Mb

Epson Expression Premium XP-810

vs

Epson Expression Premium XP-810

Epson WorkForce WF-M1560

Dlaczego Epson Expression Premium XP-810 jest lepszy od Epson WorkForce WF-M1560?

 • Możliwość wydruku w kolorze?
 • Potrafi drukować dwustronnie?
 • 8x wyższa rozdzielczość optycznego skanowania?
  4800 x 4800dpivs1200 x 2400dpi
 • Jest wyposażone w ekran podglądu strony?
 • Posiada ekran dotykowy?
 • 14. 1mm krótszy/a?
  206mmvs220. 1mm

Dlaczego Epson WorkForce WF-M1560 jest lepszy od Epson Expression Premium XP-810?

 • Ma funkcję automatycznego podajnika dokumentów (ADF - Automatic Document Feeder)?
 • 20ppm więcej stron na minutę?
  34ppmvs14ppm
 • Może zsynchronizować Twoje dokumenty za pomocą e-maila?
 • Może synchronizować dokumenty bezpośrednio do sieci?
 • 1 więcej portów USB?
  1vs0
 • 3. 95kg lżejszy?
  5. 81kgvs9. 75kg
 • Umożliwia regulację gęstości kopiowania?
 • 24bit wyższa głębia bitowa?
  48bitvs24bit

Informacje ogólne

ADF pozwala na skanowanie lub kopiowanie wielu stron naraz bez konieczności podawania ręcznie każdej ze stron. ADF jest przydatne gdy regularnie skanujemy dokumenty, szczególnie takie mające więcej niż jedną lub dwie strony.

Jeżeli planujesz skanować dużo długich dokumentów, większa pojemność podajnika jest zalecana.

Dzięki większej liczbie podajników papieru możesz zapewnić większy zapas papieru lub wykorzystać je do drukowania na różnych typach papieru.

Większy podajnik wyjściowy jest przydatny podczas drukowania dużych dokumentów, takich jak raporty, bez konieczności opróżniania podajnika.

Skanery płaskie są w stanie skanować wszystko co może zostać ułożone na szkle. Płaski skaner jest przydatny do skanowania zdjęc lub innych łatwych do uszkodzenia materiałów, książek oraz przedmiotów trójwymiarowych. Pokrywa która zazwyczaj ma elastyczny zawias pozwala na skanowanie grubych dokumentów.

Wysokość reprezentuje pionowy wymiar produktu.

Grubość (lub głębokość) produktu.

Specjalny czujnik wykrywa gdy dwie lub więcej stron zostały pobrane naraz przez podajnik.

objętość

Nieznana. Pomóż nam, sugerując wartość. (Epson Expression Premium XP-810)

Objętość to ilość trójwymiarowej przestrzeni zamkniętej w obudowie produktu lub mówiąc prościej, przestrzeń zajmowana przez produkt.

Jakość wydruku

Drukarki kolorowe są szczególnie przydatne podczas drukowania fotografii lub innych obrazków.

Duplex oznacza drukowanie na dwóch stronach papieru. Metoda ta jest zalecana w celu oszczędzenia papieru.

Dzięki wyższej rozdzielczości drukowania, wydruki mają lepszą jakość.

Urządzenie potrafi drukować biało-czarne dokumenty znacznie szybciej, bazując na danych ISO (International Standards Association).

Drukarki laserowe potrafią drukować szybciej i w lepszej jakości niż atramentowe. Na dłuższą metę pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ toner jest znacznie tańszy, niż kartridże z tuszem. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/max-print-size">maksymalny rozmiar wydruku

Drukarki oferujące większe rozmiary wydruków są przydatne do drukowania plakatów. Dzięki odpowiednio dużej długości możesz bez problemu wydrukować długi plakat.

Urządzenie potrafi drukować kolorowe dokumenty znacznie szybciej, bazując na danych ISO (International Standards Association).

Szybszy wydruk zdjęć jest przydatną cechą gdy zamierzasz drukować sporo fotografii.

Czas wykonania kopii (FCOT- First Copy Out Time) to czas pomiędzy zainicjowaniem zadania kopiowania, a uzyskaniem gotowej pierwszej kopii w podajniku.

Jakość skanu

Opcja zeskanowania dokumentu jako PDF umożliwia utworzenie pliku PDF bezpośrednio z dokumentu papierowego. Ta funkcja może zaoszczędzić dużo czasu, zwłaszcza jeśli masz do skanowania wiele dokumentów wielostronicowych.

Funkcja Auto Scan wykrywa rodzaj skanowanego dokumentu - fotografia, pocztówka, wizytówka, czasopismo, gazeta, dokument - i automatycznie przycina rozmiar obrazu i zapisuje go w formacie PDF lub JPEG w zależności od rodzaju dokumentu.

Maksymalna rozdzielczość skanera bez korzystania z dodatkowego oprogramowania w celu powiększenia obrazu. Liczona w ilości punktów na cal.

Głębia bitowa opisuje ilość bitów dla pojedyńczego piksela, im większa głębia bitowa, tym więcej kolorów może zostać wskanowanych.

Głębia bitowa opisuje ilość bitów dla pojedyńczego piksela, im większa głębia bitowa, tym więcej odcieni szarościmoże zostać wskanowanych.

Skanowanie duplex oznacza możliwość skanowania obu stron dokumentu naraz.

Maksymalny rozmiar skanu określa maksymalne wymiary skanowanego dokumentu.

Urządzenie może wykonać jednostronne skany w skali szarości szybciej. Prędkość jest istotna kwestją przy wysokoobiętościowych skanach, szczególnie w przypadku skanerów dla dokumentów, jest mierzona w ilości stron na minutę. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/simplex-scanning-speed-color">szybkość skanowania w kolorze

Urządzenie może wykonać jednostronne kolorowe skany szybciej.

Łączność

posiada WiFi

Epson Expression Premium XP-810

Epson WorkForce WF-M1560

Łączy się z hot spotami WiFi.

AirPrint to funkcja, która umożliwia łatwe drukowanie z urządzeń firmy Apple bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

Drukowanie Wi-Fi Direct umożliwia połączenie zgodnego urządzenia bezpośrednio z drukarką, bez konieczności łączenia się z lokalną siecią Wi-Fi, w której znajduje się drukarka.

Mopria to funkcja, która umożliwia łatwe drukowanie z kompatybilnych urządzeń bez instalowania dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

Urządzenie ma wejście na zewnętrzną kartę pamięci (np. SD lub micro SD), co pozwala na rozszerzenie wewnętrznej pamieci za pomocą dodatkowych modułów. Dzieki wyjmowalnej karcie można również łatwo uzyskac dostęp do zapisanych na niej dokumentów lub fotografii.

Bluetooth do bezprzewodowa technologia, która umożliwia łatwy transfer danych pomiędzy różnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety i komputery. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/bluetooth">Wersja Bluetooth

Bluetooth to standard technologii bezprzewodowej, który umożliwia przesyłanie danych między urządzeniami znajdującymi się w pobliżu, za pomocą fal radiowych o krótkiej długości fali i bardzo wysokiej częstotliwości. Nowsze wersje zapewniają szybszy transfer danych.

Ethernet to technologia sieci lokalnych.

Wersje Wi-Fi obsługiwane przez urządzenie.

Zasilanie

Urządzenie posiada certyfikację Energy Star lub klasyfikację energetyczną EU A++ lub A+++. Oznacza to że urządzenie zużywa o około 20-30% mniej energii niż jest wymagane przez lokalne standardy wymogów wydajności energetycznej. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/power-consumption-operation">zużycie energii

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest włączone. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/power-consumption-standby">zużycie energii w trybie czuwania

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest wyłączone, ale jest nadal podłączone do prądu w trybie czuwania.

Funkcje

Słyszalny hałas to hałas powodowany przez urządzenie podczas pracy. Zmniejszony słyszalny hałas podnosi jakość.

Drukowanie bez marginesów umożliwia drukowanie bez marginesów na krawędziach strony. Jest to szczególnie przydatne przy drukowaniu zdjęć lub innych grafik, w przypadku których nie jest konieczne stosowanie obramowania. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/screen-size">przekątna ekranu

Im większy jest rozmiar ekranu, tym lepsze wrażenia użytkownika.

Urządzenie może być obsługiwane za pomocą palców poprzez dotykanie obiektów wyświetlanych na ekranie.

Dzięki darmowej bibliotece aplikacji możesz pobierać aplikacje w celu poprawy komfortu użytkowania. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/max-print-memory">maksymalna pamięć drukarki

Maksymalna pamięć drukarki to największy rozmiar pamięci obsługiwany przez urządzenie. Pamięć ma wpływ na wydajność drukarki, a możliwość jej rozszerzenia jest bardzo pożądaną cechą.

OCR pozwala na konwertowanie obrazów zawierających tekst na dokumenty tekstowe (za pomocą zautomatyzowanych algorytmów komputerowych). Treść zostaje zapisana w pliku PDF, pozwalając na jej przeszukiwanie.

Podgląd strony umożliwia Ci sprawdzenie, czy strona prezentuje się odpowiednio dobrze. com/pl/epson-expression-premium-xp-810-vs-epson-workforce-wf-m1560/printer-memory-mb">pamięć drukarki

Większa pamięć drukarki daje w efekcie wyższą wydajność, gdyż drukarka nie musi na bieżąco pobierać danych z komputera. Jest to szczególnie przydatne podczas drukowania dużych plików, jak obrazki w wysokiej rozdzielczości.

Najlepszy/najlepsza w kategorii drukarki wielofunkcyjne?

Epson EcoTank ET-5850 All-in-One

Canon Pixma TR7520 All-in-One

Brother MFC-J1010DW All-in-One

HP OfficeJet Pro 8035e All-in-One

Brother MFC-L3770CDW All-in-One

Brother MFC-L3750CDW All-in-One

HP OfficeJet Pro 9015 All-in-One

Brother MFC-J4340DW All-in-One

HP OfficeJet Pro 6978 All-in-One

Pokaż wszystko

Zastosowanie: EPSON

Rodzaj: Tusz barwnikowy

Klasa jakości: Premium

Kolor: Cyan / Magenta / Yellow / Black

Ilość: 4 x 100ml

Kod GDSN: 5907222957028

BERTTSON proX, to profesjonalna seria dedykowanych tuszy barwnikowych klasy premium, do zastosowania w atramentowych urządzeniach drukujących. Świetnie sprawdza się zarówno w zastosowaniu domowym, biznesowym jak i profesjonalnym. Zaawansowana technologia produkcji, pozwala na indywidualne dopasowanie właściwości tuszu, do charakterystki głowic drukujących konkretnych producentów. proX zapewnia trwałe wydruki wysokiej jakości z szerokim zakresem tonalnym.

Tusze pasują do: Epson WorkForce-840 WF-M1560 C60Pozostała lista kompatybilności na dole strony

BERTTSON LABORATORIES™ to innowacyjna marka oferująca wysokiej jakości produkty i materiały eksploatacyjne do drukarek, urządzeń poligraficznych i medycznych maszyn drukujących. Doświadczenie i zaawansowane technologie produkcyjne, pozwalają nam na zaspokojenie oczekiwań wymagających klientów.

Wybierając nasze produkty, wybierasz:

 • Fabrycznie nowe tusze, zabezpieczone plombą
 • Tylko oryginalne produkty najwyższej jakości
 • 24 miesiące gwarancji i bezpłatne zwroty do 14 dni
 • Produkty zarejestrowane w międzynarodowym systemie GDSN / GS1
 • Technologią i innowacyjne rozwiązania produkcyjne

Produkt kompatybilny z drukarkami marki EPSON:

B42WD, BX305, BX305, BX320FW, BX525WD, BX535WD, BX620FWD, BX630FW, BX635FWD, BX935FWD, L110, L130, L132, L210, L220, L222, L300, L310, L312, L350, L355, L360, L362, L365, L366, L455, L456, L550, L555, L565, L566, L800, L810, L850, N10, NX125, NX130, NX130, NX230, NX230, NX330, NX420, NX430, NX430, NX530, NX620, NX635, S22, 800, C20, C20SX, C20UX, C40, C40SX, C40UX, C41, C41SX, C41UX, C42, C42SX, C42UX, C43, C43SX, C43UX, C44, C44SX, C44UX, C45, C46, C48, C60, C61, C62, C70, C80, C82, CX1500, CX2800, CX2900, CX3100, CX3200, CX3700, CX3800, CX3900, CX4200, CX4800, CX4900, CX5000, CX5200, CX5900, CX6000, CX7300, CX7400, CX7700, CX7800, CX8300, CX8400, CX9300, CX9400, DX4000, DX4200, DX4800, DX5000, DX7400, DX8400, DX9400, NX110, NX115, NX200, NX210, NX215, NX300, NX400, NX410, NX415, NX510, BX300F, BX310FN, BX600FW, BX610FW, BX925, BX925, TX300F, TX510FN, TX515FN, TX600FW, TX610FW, TX620FWD, R240, RX520, RX580, RX585, RX590, RX595, RX610, RX640, RX650, RX680, RX685, RX690, T50, T60, TX650, TX700W, TX710W, TX800FW, TX810FW, S21, SX110, SX115, SX200, SX210, SX400, SX410, SX510W, SX600FW, SX610FW, T21, T24, T27, TX110, TX111, TX112, TX113, TX115, TX117, TX119, TX200, TX210, TX400, TX410, TX550W, WorkForce610, SX125, SX130, SX218, SX230, SX235, SX420W, SX430, SX440, SX525WD, SX535WD, SX620FW, TX120, TX121, TX125, TX130, TX133, TX220, TX220, TX230, TX235, TX320, WorkForce320, TX320F, TX420, TX420W, TX430, TX525FW, TX560WD, TX620FWD, WF-100, WF-2010, WF-2510, WF-2520, WF-2530, WF-2540, WF-2630, WF-2650, WF-2660, WF-2660, WF-3010, WF-3520, WF-3530, WF-3540, WF-3620, WF-3640, WF-4630, WF-4640, WF-5110, WF-5190, WF-5620, WF-5690, WF-7010, WF-7011, WF-7012, WF-7015, WF-7018, WF-7110, WF-7510, WF-7511, WF-7515, WF-7520, WF-7521, WF-7525, WF-7610, WF-7620, WF-8010, WF-8090, WF-8510, WF-8590, WF-M1030, WF-M1560, WF-M5190, WF-M5690, WF-R4640, WF-R5190, WF-R5690, WF-R8590, WorkForce-310, WorkForce-320, WorkForce-435, WorkForce-500, WorkForce-520, WorkForce-545, WorkForce-60, WorkForce-600, WorkForce-620, WorkForce-630, WorkForce-645, WorkForce-840, WorkForce-845, WorkForce-T42WD, WP-4010, WP-4011, WP-4015, WP-4020, WP-4023, WP-4025, WP-4090, WP-4091, WP-4092, WP-4095, WP-4511, WP-4515, WP-4520, WP-4521, WP-4525, WP-4530, WP-4531, WP-4533, WP-4535, WP-4540, WP-4545, WP-4590, WP-4592, WP-4595, WP-M4011, WP-M4015, WP-M4095, WP-M4521, WP-M4525, WP-M4595, XP-100, XP-102, XP-103, XP-200, XP-201, XP-204, XP-208, XP-202, XP-203, XP-206, XP-205, XP-207, XP-211, XP-214, XP-216, XP-212, XP-213, XP-215, XP-217, XP-225, XP-30, XP-33, XP-300, XP-302, XP-303, XP-305, XP-306, XP-310, XP-312, XP-313, XP-315, XP-322, XP-323, XP-325, XP-332, XP-400, XP-402, XP-403, XP-405, XP-406, XP-410, XP-412, XP-413, XP-415, XP-422, XP-423, XP-425, L380, C50, C63, C64, C65, C66, C68, C83, C84, C85, C86, C88, CX3500, CX3600, CX3650, CX3805, CX3810, CX4100, CX4500, CX4600, CX4700, CX5100, CX5300, CX5400, CX5700, CX5800, CX6300, CX6400, CX6500, CX6600, D68, D88, DX3800, DX3850, DX4250, B1100, SX415, WorkForce-1100, PX9000, NX420, WF-3620, L110, L120, l130, l200, L210, l220, nx110, DX5050, T11, SX110, sx230, WF-2530, wf-3620, wf3520, workforce-525, WF-C5290DW, WF-C5210DW, WF-C5710DWF, WF-C5790DWF, WF-C17590, WF-7710DWF, WF-7210DTW, L3050, L3060, L3070, L4150, L4160, L6160, L6170, L6190, WF-R5190, WF-R5690, WF-3720DWF, XP-245, XP-342, L382, L386, L486, L605, L1455, XP-332, XP-235, XP-530, XP-630, WF-8090, WF-8590, WF-8090, WF-6090, L805, L655, WF-7610, WF-7110, L565, L310, L810, L850, WF-3620, WF-8090, L120, L1300, L1800, M200, M100, M105

Produkt kompatybilny z większością modeli drukarek atramentowych EPSON z 4-kolorowym wkładem CMYK. W przypadku drukarek z 6-kolorowym wkładem, należy dokupić dwa pozostałe kolory na innych aukcjach.

Jeśli Twojego modelu, nie ma powyżej - zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią - sprawdzimy kompatybilność Państwa drukarki!

Uzupełnienie Epson Workforce Wf M1560

Bezpośredni link do pobrania Uzupełnienie Epson Workforce Wf M1560

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uzupełnienie Epson Workforce Wf M1560